Dzisiaj w roli głównej Patrycja i Rafał i ich sesja narzeczeńska w Krakowie.

Przedstawiamy naszą kolejną zakochaną parę, którą mogliśmy w końcu poznać bliżej przy okazji wykonywania dla Nich projektu – sesja narzeczeńska w Krakowie. Napisaliśmy w końcu, bo już po pierwszej wymianie mailowej oraz pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to znajomość na dłużej. Ileż Oni mają pasji i zainteresowań! Ich największą oczywiście jest miłość do siebie nawzajem 🙂 W każdym Ich geście i spojrzeniu widać głębokie uczucie, którego niejedna para mogłaby Im pozazdrościć. Na drugim miejscu stawiają żeglarstwo i Ich kochane Mazury oraz jazdę na nartach. Oprócz tego, są ogromnymi pasjonatami wszelakich podróży, a najbardziej to Azji. Właśnie tam, zaraz po ślubie wybierają się w miesięczną podróż poślubną. Zazdrościmy i mamy nadzieję, że przywiozą ze sobą mnóstwo pięknych zdjęć, które nam pokażą!

Jeśli planujecie swój ślub i nie macie do tego głowy lub brakuje Wam czasu, serdecznie polecam Patrycję, ponieważ zajmuje się kompleksowym planowaniem i organizacją Waszego ślubu i wesela. Drobiazgowo zaplanuje Waszą uroczystość, pomoże w wyborze w takich kwestiach jak m.in. fotografia ślubna, dekoracja weselna, papeteria ślubna, makijaż ślubny itp. Oprócz tego, jak na miłośniczkę podróży przystało, zaplanuje Waszą podróż poślubną! Wy będziecie tylko musieli się spakować i stawić na samolot, reszta leży w rękach Pati. Czad, nie ? 🙂 Koniecznie zajrzyjcie na Jej stronę internetową oraz fanpage na facebook’u. Spełni Wasz każdy szalony pomysł!

Sesja narzeczeńska może być wykorzystana na wiele, wiele sposobów! Sprawdźcie sami.

Patrycja na swoim blogu opublikowała świetny artykuł, dlaczego coraz więcej par decyduje się na taki krok, jakim jest sesja narzeczeńska. Pisze nie tylko o tym, że to kapitalny pomysł na zapoznanie się z poznanie się z Waszym fotografem ślubnym, ale także test Jego stylu i charakteru pracy. Przekonacie się, że wychodzicie na zdjęciach świetnie i wybraliście odpowiednią osobę na odpowiednie miejsce. Kolejnym świetnym argumentem jest możliwość wykorzystania zdjęć z sesji narzeczeńskiej na milion sposobów! Pati z Rafałem wykorzystali je nie tylko do zaproszeń ślubnych, dekoracji sali weselnej, ale także do podziękowań dla rodziców oraz gości.

Zastanawiając się nad miejscem zdjęć, wiedzieliśmy, że musimy do Ich sesji narzeczeńskiej wpleść przynajmniej tę cząstkę miłości do żeglugi. I udało się! Wybór padł na Kryspinów Zalew oraz Pustynia Błędowska. Cóż to był za zachód słońca! Zobaczcie sami! o tym przemiłym wieczorze, uśmiechy długo nie schodziły z naszych twarzy 🙂

 

sesja narzeczeńska Kraków sesja narzeczeńska Kryspinów zalewsesja narzeczeńska nad wodąsesja narzeczeńska fotografsesja narzeczeńska inspiracje sesja narzeczeńska lato sesja narzeczeńska nad jeziorem sesja narzeczeńska inspiracjenajlepsza sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska Mazury najlepsza sesja narzeczeńskaPustynia Błędowska sesjasesja narzeczeńska zachód słońca sesja narzeczeńska Pustynia Błędowska sesja narzeczeńska w lesie sesja narzeczeńska w lesie najpiękniejsza sesja narzeczeńskasesja narzeczeńska na pustyni sesja narzeczeńska Pustynia Błędowska sesja narzeczeńska w Krakowie sesja paralotnia sesja narzeczeńska Pusynia Błędowska sesja narzeczeńska w Krakowie sesja zdjęciowa Kraków sesja zdjęciowa Kraków proszki holi sesja narzeczeńska proszki holi sesja narzeczeńska proszki holi sesja sesja narzeczeńska pomysły proszki holi sesjasesja narzeczeńska rekwizytysesja narzeczeńska inspiracje proszki holi kolorowa sesja narzeczeńskasesja narzeczeńska gif sesja narzeczeńska jasło sesja narzeczeńska w Krakowie

Czyż ta sesja narzeczeńska nie jest magiczna?

Leave A

Comment

7 lipca 2016
ale macie piękne zdjęcie!
Odpowiedz
7 lipca 2016
Łoou!! Najlepiej!!! Ależ to zdjęcie cieszy oko!!!!
Odpowiedz
  Dziękujemy! :)
  Odpowiedz
  8 lipca 2016
  Zgadzam się <3
  Odpowiedz
  Katarzyna Kliszcz <3
  Odpowiedz
8 lipca 2016
Jak z okładki ♡
Odpowiedz
  piękni! :)
  Odpowiedz
8 lipca 2016
Ślicznie moi Drodzy :)
Odpowiedz
  8 lipca 2016
  :)
  Odpowiedz
8 lipca 2016
O wow ❤
Odpowiedz
25 lipca 2016
Bardzo fajne kadry :-) pozdrawiam
Odpowiedz
  Dziękujemy <3
  Odpowiedz
25 lipca 2016
Absolutnie nieziemskie, Krawczyki, ja chcę więcej!! <3
Odpowiedz
  dziękujemy <3
  Odpowiedz
25 lipca 2016
Patrycja ale Ty jesteś piękna!!!
Odpowiedz
26 lipca 2016
My dziękujemy za świetną zabawę! :)
Odpowiedz
3 września 2016
TO jest dobre zdjęcie, bo nie widać Rafała ;D
Odpowiedz