Zajęcia i Film na studniówce

Cześć!

Przygotowaliśmy dla Was ofertę na uwiecznienie Waszych wspomnień z imprezy studniówkowej. Co prawda swoje studniówki mamy już jakiś czas za sobą, ale wciąż czujemy się młodo i myślimy, że uda nam się doskonale wczuć w vibe Waszej zabawy i razem stworzymy dla Was takie zdjęcia i film jakie sami chcielibyśmy dostać ze swojej studniówki.

Spis treści:

 1. Oferta Fotografii – Studniówka Jasło
 2. Oferta Fotografia + Film – Studniówka Jasło
 3. Q&A – czyli kilka pytań i odpowiedzi na kwestie techniczne

fotogaf na studniowke podkarpacie

Zdjęcia na Studniówce – Jasło Oferta:

  1. Dwóch fotografów w trakcie studniówki *gdy ilość uczniów jest większa niż 60 osób
  2. Klasowe zdjęcia grupowe
  3. Przy fotografowaniu korzystamy z profesjonalnego sprzętu fotograficznego, oraz dodatkowego oświetlenia błyskowego na sali dla uzyskanie ciekawszych efektów.
  4. Ścianka z profesjonalnym oświetleniem studyjnym do zdjęć koleżeńskich (2h)
  5. Galeria online zawierająca cały reportaż z imprezy. min. 500 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce, dostępna przez 12 miesięcy z możliwością łatwego pobrania na dysk komputera.

Fotografia:

80 zł/osoby

Studniówka do 120 uczniów

65 zł/osoby

Studniówka powyżej 120 uczniów

60 zł/osoby

Studniówka powyżej 150 uczniów

fotogaf na studniowke jasloZdjęcia i Film na Studniówce Jasło – Oferta

Wszystkie podpunkty z Oferty Fotografii oraz dodatkowo:

  1. Ujęcia do filmu wykonywane przez dwóch operatorów. *gdy ilość uczniów jest większa niż 60 osób
  2. Filmowanie przy wykorzystaniu najnowocześniejszego systemu bezlusterkowców.
  3. Dźwięk realizowany przy pomocy najwyższej jakości mikrofonów oraz rejestratorów audio.
  4. Film długości około 90 minut
  5. Zwiastun z imprezy – około 3 minutowy
  6. Film w jakości 4K dostępny online przez rok czasu. Dzięki temu film można oglądać i pobierać w najwyższej jakości i w dowolnej porze.

Fotografia+Film:

150 zł/osoby

Studniówka do 120 uczniów

130 zł/osoby

Studniówka powyżej 120 uczniów

110 zł/osoby

Studniówka powyżej 150 uczniów

fotogaf na studniowke podkarpacieQ&A – czyli kilka pytań i odpowiedzi na kwestie techniczne

Jakie będą zdjęcia i ile ich będzie?

Podczas imprez nie lubimy reżyserować i ustawiać wszystkiego pod siebie, zdecydowanie bardziej wolimy obserwować i szukać ciekawych sytuacji, pokazywać relację, które są między Wami. W reportażu nie zabraknie również pozowanych zdjęć w parach, grupkach przyjaciół i na przygotowanym przez nas tle z wykorzystaniem światła studyjnego. Wykonamy dla Was również zdjęcia klasowe.

Zdjęć z całego reportażu będzie minimum 500. Wszystko będzie zależeć od tego ile będzie osób, ile będzie atrakcji i jak będziecie się bawić.

Jaki macie doświadczenie?

Pracujemy w branży już 8 lat dzięki czemu mamy spore doświadczenie w fotografowaniu dynamicznych scen których podczas imprezy z pewnością nie zabraknie. Fotografowaliśmy już na wielu salach, nie boimy się pracy w trudnych warunkach oświetleniowych.

Ile będzie fotografów i filmowców?

W zależności od tego, którą opcję wybierzecie, na Waszej studniówce będziemy w dwie lub cztery osoby (2 fotografów, 2 filmowców). Razem pracujemy od zawsze dlatego w trakcie imprezy dogadujemy się bez słów.

Co się stanie gdy zepsuje się Wam aparat?

Cały nasz zespół pracuje na profesjonalnym sprzęcie. Pracujemy na profesjonalnych bezlusterkowcach oraz lustrzankach. Pracujemy jednocześnie na dwóch aparatach a materiał z Waszej studniówki, zapisuje się jednocześnie na dwóch kartach pamięci. Po pracy robimy backup na trzech niezależnych dyskach. Bardzo dbamy o to aby zminimalizować ryzyko utraty zdjęć/awarii.

Czy nasze zdjęcia będą obrobione i wyretuszowane?

Wszystkie zdjęcia będą poddane profesjonalnej obróbce oraz retuszowi. Do obróbki przywiązujemy bardzo dużą uwagę. Stawiamy na ponadczasowość i naturalne kolory, tak aby za kilka lat wciąż wyglądały dobrze. Wyróżniamy się subtelnym retuszem, jeśli traficie akurat na dzień opryszczki lub wysypu niedoskonałości skóry, my się tym zajmujemy. Zazwyczaj wszystkie zdjęcia są w kolorze, jeśli są jakieś czarnobiałe, to jako dodatkowe lub w przypadku kiepskiego światła.

Każdy będzie na zdjęciu i filmie?

Będziemy się bardzo starać aby każdy miał kilka fajnych zdjęć i znalazł siebie na filmie. Niestety nie możemy tego zagwarantować. Przy większej ilości osób jest to dość trudne. Jeżeli chcesz mieć pewność, że masz jakieś zdjęcie, nie bój się do nas podejść sam lub z grupką znajomych 🙂

Czy musimy zadbać o jakieś specjalne oświetlenie sali?

Nie musicie, my zajmiemy się wszystkim. Mamy ze sobą dodatkowe oświetlenie błyskowe, dzięki czemu możemy stosować różne techniki oświetlenia, aby nadać zdjęciom trójwymiarowości, dynamiki i ciekawego charakteru.

Czy w cenę jest wliczony dojazd?

Cena zawiera już dojazd. Nie ma dodatkowych opłat.

Kiedy podpisujemy umowę?

Umowę podpisujemy po podjęciu przez Was decyzji, z przewodniczącym szkoły. Podczas podpisania umowy aby zarezerwować termin będziecie musieli wpłacić zadatek w wysokości 700 zł.

Kiedy i jak dostaniemy gotowe zdjęcia?

Gotowy materiał otrzymacie od nas do 40 dni roboczych. Wszystkie zdjęcia oraz film będą dostępne online przez 12 miesięcy. Będzie można sobie je w łatwy sposób pobrać na dysk lub telefon.  Chętne osoby będą mogły sobie dodatkowo zamówić zdjęcia i film na pendrivie lub płycie DVD.

fotogaf na studniowke jasloDodatkowe opcje:

   • Płyta DVD – 10 zł*
   • Pendrive – 40 zł*
   • Ekoalbum 20×20 cm 6 stron z wybranych zdjęć – 80 zł*
   • Wydruk 10×15 na jedwabnym papierze – 0.89 zł
   • Wydruk 13×18 na jedwabnym papierze – 1.70 zł
   • Wydruk 15×23 na jedwabnym papierze – 1.90 zł

*Z uwagi na sytuację na rynku (inflacja, ceny elektroniki oraz papieru) ceny dodatkowych produktów mogą ulec zmianie.

Fotografia i Film Studniówka Jasłofotogaf na studniowke jaslofotogaf na studniowke jaslofotogaf na studniowke jaslofotogaf na studniowke jasloFotografia i Film Studniówka Jasłofotogaf na studniowke podkarpaciefotogaf na studniowke podkarpacieFotografia i Film Studniówka Jasłofotogaf na studniowke podkarpaciefotogaf na studniowke jasloFotografia i Film Studniówka JasłoFotografia i Film Studniówka Jasłofotogaf na studniowke jasloFotografia i Film Studniówka Jasłofotogaf na studniowke podkarpacie