Sesja ciążowa Jasło – Fotograf Jasło

Ciąża to bez wątpienia szczególny czas zarówno dla przyszłej mamy, jak i dla całej rodziny, więc chciałabyś zrobić dla siebie prezent i wykonać sesję ciążową? Czas wyjątkowy, w którym dużo planujemy, rozmyślamy i rozmawiamy o przyszłości.  W związku z tym, próbujemy sobie wyobrazić, jak będzie wyglądała nasza pociecha (a czasami pociechy!). Warto upamiętnić ten unikatowy i jakże ulotny moment oczekiwania na Wasz skarb. Sesja ciążowa to doskonała okazja dla każdej przyszłej mamy, by poczuć się pięknie, atrakcyjnie i kobieco w swoim odmienionym ciele. Cieszymy się, że po wpisaniu w wyszukiwarkę sesja ciążowa Jasło trafiliście właśnie do nas.

Kiedy najlepiej zrobić sesję ciążową?

Najlepszy czas na wykonanie sesji brzuszkowej to 6-7 miesiąc. Najczęściej właśnie wtedy brzuszek pięknie się zaokrągla. W rezultacie, drugi trymestr jest tym czasem, w którym kobieta czuje się najlepiej i ma najwięcej siły. W naszym studiu mamy już całkiem sporo sukni ciążowych. Podobnie jak i innych elementów garderoby, które w efektowny, ale i subtelny sposób podkreślą wyjątkowy charakter sesji. Kolekcja ciągle się powiększa, więc każda przyszła mama z pewnością znajdzie u nas coś dla siebie. Podczas sesji ciążowej Jasło będziesz mogła skorzystać z naszej garderoby. Kliknij w link i zobacz co się w niej znajduje i w co ubrać się na sesję ciążową.

Sesje ciążowe wykonujemy w naszym jasielskim studiu Szpyrki Studio Fotograficzne, które znajdziecie na ulicy Staszica 5 w Jaśle.

Z łatwością dotrzesz do nas na sesję ciążową z miast: Jasło, Krosno, Rzeszów, Gorlice, Nowy Sącz, czy Kraków.

Aby zarezerwować sesję ciążową w naszym studiu skontaktuj się za pomocą formularza, maila lub wiadomości na facebooku oraz instagramie. Ceny pakietów rozpoczynają się od 350 złotych.

Klikając tutaj a zobaczysz z czego będziesz mogła skorzystać w trakcie sesji w naszym studiu. To lista elementów garderoby, które wybierane są najczęściej przez mamy na sesji ciążowej w naszym studiu.

Sesja ciążowa Jasło