Naturalna Sesja noworodkowa Jasło

Jedną z ważniejszych sesji jakie można sobie podarować jest sesja noworodkowa (Jasło). Czas gdy witamy na świecie nasze dziecko jest bez wątpienia najbardziej zwariowanym czasem w życiu. Mimo wielu nowych obowiązków, zmęczenia i małego trzęsienia ziemi, które przechodzi przez życie rodziców, warto pomyśleć o tym aby zatrzymać na zdjęciach ten niezapomniany czas. Dzieci rosną bardzo szybko a z czasem zdjęcia z okresu niemowlęcego nabierają ogromnej wartości.

Sesja noworodkowa Jaslo Studio Szpyrki

Sesja noworodkowa Jasło – wszystko co musisz wiedzieć przed

 1. Kiedy najlepiej zrobić sesję noworodkową?
 2. Jak się przygotować na sesję noworodkową?
 3. Jak wygląda i ile trwa sesja noworodkowa?
 4. Sesja noworodkowa ze starszym rodzeństwem?
 5. Cena sesji noworodkowej – kiedy płacę za sesję.
 6. Termin sesji noworodkowej – Kiedy i jak ustalmy?
 7. Kiedy otrzymamy gotowe zdjęcia? Co się dzieje po sesji?

1. Kiedy najlepiej zrobić sesję noworodkową (Jasło)?

Sesję noworodkową najlepiej wykonać w pierwszych dwóch tygodniach po narodzinach dziecka. Jest to czas w którym maluchy jeszcze bardzo dużo śpią i nie zwracają tak mocno uwagi na czynniki zewnętrzne, zwłaszcza gdy są pojedzone i mają czystą pieluszkę. My jednak nie trzymamy się tak mocno tego czasu. Wiemy, że każdy poród jest inny i nie każda mama czuję się dobrze i jest gotowa wystąpić na sesji tydzień po porodzie.

Bardzo ważny jest dla nas Wasz komfort, chcemy abyście tez mogły się cieszyć tą sesją i czerpać z niej maksymalnie dużo przyjemności.

Sesja noworodkowa Jaslo Studio Szpyrki

2. Jak się przygotować na sesję noworodkową (Jasło)?

Przede wszystkim nie martw się niczym na zapas 🙂 Mamy już sporo sesji za sobą, odwiedzali nas rodzice z różnymi dzieciakami więc nie powinno nas nic zaskoczyć. Zawsze na sesję noworodkową planujemy więcej czasu niż finalnie potrzebujemy tak abyś mogła zadbać o wszystkie potrzeby maluszka.

Wiemy, że w pierwszych tygodniach nie jest to łatwe, ale jeżeli Wasza pociecha na to pozwala to koniecznie się wyśpijcie przed sesją. W miarę możliwości nie planujcie niczego ważnego tuż po sesji aby uniknąć pośpiechu i nerwowej atmosfery. Cytując klasyka „Tylko spokój nas uratuje” 😉 Warto przygotować sobie wszystko dzień wcześniej. Nerwy i kłótnia w samochodzie to ostatnia rzecz jakiej potrzebujemy przed sesją. Dzieci lubią robić rodzicom niespodzianki zwłaszcza gdy są już ubrane we wszystkie warstwy 🙂

Co ze sobą zabrać?

 • świetne samopoczucie oraz szampański humor,
 • zapas mleka,
 • zapas pampersów,
 • pieluszkę tetrową,
 • nawilżane chusteczki,
 • smoczek do uspokojenia (jeżeli używacie)
 • kocyk do przykrycia
 • kilka zestawów ubrać dla dziecka i rodziców
 • szczotkę, pomadkę, bibułki matujące,
 • przekąski, woda

Jak ubrać się na sesję noworodkową?

Polecamy przygotować sobie 2, 3 stylizacje. W naszym studiu stawiamy mocno na naturalność, minimalizm i klasykę. Przygotujcie sobie ciuchy w bielach, beżach lub czerniach, unikajcie printów i krzykliwych kolorów. Przed sesją możecie podesłać zdjęcia ciuchów o których myślicie, możemy coś podpowiedzieć.

sesja noworodkowa jaslo studio sesja rodzinna3. Jak wygląda i ile trwa sesja noworodkowa (Jasło)?

Sesja noworodkowa trwa od 2-3 godzin. Długość sesji zależy od samopoczucia maluszka, dlatego zapewniamy tyle czasu ile będzie potrzeba. W trakcie sesji musimy zadbać o wszystkie jego potrzeby. Będziesz mogła spokojnie nakarmić swoje dziecko, mamy w studiu wygodny fotel oraz poduszkę do karmienia w kształcie rogala. Podczas sesji najważniejszy jest spokój, aby naszemu modelowi/modelce nie udzieliła się niespokojna atmosfera. Jeżeli będzie potrzeba zrobimy przerwę na przytulanie, śpiewanie kołysanek, przebieranie pieluszki itp.

Przed sesją noworodkową zawsze dbamy o to aby w studiu było ciepło. Część zdjęć będziemy robić bez ciuszków, dlatego w okolicy dziecka ustawiamy dodatkową nagrzewnicę aby maluch czuł się maksymalnie komfortowo.
<h2id=”4″>4. Sesja noworodkowa (Jasło) ze starszym rodzeństwem?

Nie ma chyba bardziej rozczulających zdjęć dla rodziców jak zdjęcia przytulającego i całującego się rodzeństwa. Gdy jest taka możliwość najlepiej, jeżeli rodzeństwo malucha dołączą do nas pod koniec sesji lub na jej początek.

5. Cena sesji ciążowej – kiedy płacę za sesję?

Nasz cennik składa się z trzech pakietów, ceny rozpoczynają się od 350 zł. Po szczegółową ofertę zapraszamy do kontaktu.

Zadatek w wysokości 100 zł wpłacasz na konto, aby zarezerwować termin sesji. Pozostałą część kwoty możesz zapłacić gotówką w dniu sesji lub przelewem najpóźniej dzień po sesji ciążowej. Zmiana pakietu możliwa jest tylko do dnia, w którym wykonujemy sesję.

Sesja noworodkowa Jaslo Studio Szpyrki

 

6. Termin sesji noworodkowej – Kiedy i jak ustalmy?

Dobrze jest umówić się wstępnie jeszcze przed porodem, tak abyśmy mogli zarezerwować dla Was czas w terminarzu. Po porodzie możemy się umówić już dokładniej na konkretną datę.  Najlepiej skontaktować się z nami poprzez formularz, facebooka lub instagrama.

7. Kiedy otrzymamy gotowe zdjęcia? Co się dzieje po sesji?

Po wykonaniu sesji, do 7 dni roboczych otrzymujecie galerię z wstępnie przeselekcjonowanymi zdjęciami. To Wy wybieracie finalne ujęcia, które podobają Wam się najbardziej. W zależności od pakietu wybieracie 5, 10 lub 20 zdjęć. Oczywiście możesz więcej, każde kolejne jest dodatkowo płatne. Rekordziści dokupili 30 ujęć. Wszystkie wybrane ujęcia oczywiście starannie obrabiam i retuszuję i gotowe przekazuję w postaci linku do chmury w ciągu 30 dni roboczych. Po odbiór wydruków lub albumu umawiamy się indywidualnie, kilka dni później. I już możesz wraz ze swoimi najbliższymi cieszyć się efektami naszej sesji.

Publikujesz na Facebooku lub instagramie? Będzie mi bardzo miło, jeśli oznaczysz nas jako autorów zdjęć <3

Oszaleję z radości, jeśli wystawisz opinię na google i podzielisz się z innymi swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi sesji, czy jej efektów.

Sesja noworodkowa Jaslo Studio Szpyrki

separator

Sesja noworodkowa - przykładowe sesje z naszego studia