Szpyrki – Studio Fotograficzne w Jaśle

Cześć! Tu Ula i Hubert, o swoim własnym studiu rozmyślaliśmy i marzyliśmy od dłuższego czasu. Nie sądziliśmy, że studio fotograficzne Jasło jest w naszym realnym zasięgu! Gdy zobaczyliśmy ogłoszenie lokalu do wynajęcia (to, w którym w tym momencie jest nasze studio Jasło) poczuliśmy, że to jest to! Że studio jest w naszym zasięgu. Postanowiliśmy działać i spełniać marzenia. 

Studio Fotograficzne Szpyrki – Jasło Krosno Gorlice

Jako, że nie zawsze wszystko przychodzi łatwo, nas też nie ominęły małe zawirowania, ponieważ planowaliśmy otwarcie szpyrkowego studia fotograficznego na marzec tuż przed lockdownem. Na szczęście się nie rozmyśliliśmy, ominęła by nas ogromna przygoda. Po kilku tygodniach przygotowań, małych remontów, zakupów i aranżacji wnętrza. ostatecznie udało nam się wystartować na przełomie maja i czerwca 2020 roku. Pierwsi goście odwiedzili nas już 31 maja, od tamtego czasu nie przestajecie nas odwiedzać, przynosząc ze sobą nowe historie i kolejne wyzwania.

Sesja rodzinna w studiu

Zdecydowanie Waszym faworytem są sesje rodzinne. My również lubimy jak w studiu jest tłoczno i Wasze dzieciaki wprowadzają do niego nowego życia z elementami demolki 😉 A najbardziej cieszą nas Wasze wiadomości już po sesji, gdy w domowym zaciszu przeglądacie zdjęcia, które dla Was wykonaliśmy z łezką w oku. Lub gdzy wysyłacie nam zdjęcia pięknie udekorowanych ścian Waszych czterech kątów. Miło nam, że możemy dawać Wam coś, co przywołuje Wasze wspomnienia i powoduje, że na twarzach pojawia się uśmiech nawet po ciężkim dniu.

Sesja ciążowa/brzuszkowa w studiu

Ciąża to szczególny czas dla przyszłej mamy jak i dla całej rodziny. Czas bardzo szczególny w którym dużo rozmyślamy, planujemy, rozmawiamy o przyszłości. Próbujemy sobie wyobrazić jak będzie wyglądała nasza pociecha/pociechy. Sesja ciążowa to coś co pozwoli Ci się poczuć pięknie i atrakcyjnie w swoim ciele.

Kiedy najlepiej zrobić sesję ciążową?

Najlepszy czas na wykonanie sesji brzuszkowej to 6,7 miesiąc. Najczęściej właśnie wtedy brzuszek się pięknie zaokrągla a drugi trymestr jest tym czasem w którym kobieta czuje się najlepiej i ma najwięcej siły. W naszym studiu mamy już całkiem sporą kolekcję zarówno sukni ciążowych jak i innych elementów garderoby, myślimy że każdy znajdzie tam coś dla siebie, a kolekcja cały czas się powiększa 🙂

Fotografia biznesowa Jasło – Sesja wizerunkowa

Sesja portretowa – biznesowa

Sesja portretowa jest dedykowana dla osób, które potrzebują profesjonalnych zdjęć. Zmieniłeś pracę? Potrzebujesz aktualnych i profesjonalnych zdjęć na stronę internetową? Prowadzisz bloga lub vloga i potrzebujesz swoich zdjęć? A może po prostu chcesz mieś świetne zdjęcie profilowe w social mediach? Mamy coś dla Ciebie. Wspólnie możemy przygotować kilka ciekawych i niepowtarzalnych portretów, które pozwolą Ci się wyróżnić na tle konkurencji.

Fotografia produktowa – Fotografia kulinarna – Jasło Krosno Gorlice Rzeszów

Nie od dziś wiadomo, że człowiek kupuje oczami. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej zakupów robimy przez internet, nasi potencjalni klienci sporo czasu spędzają przed ekranem telefonów. Zwykłe zdjęcia mogą już nie wystarczać, potrzebne są profesjonalne fotografie produktowe tzw. packshoty. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom wykonujemy również profesjonalne sesje produktowe, packshoty oraz aranżowane fotografie kulinarne.

Jeżeli będziecie czegoś potrzebować zapraszamy do kontaktu!