Zdjęcia biznesowe i zdjęcia wizerunkowe Jasło

Potrzebujesz zdjęć biznesowych lub zdjęć wizerunkowych?

zdjęcie biznesowe, zdjęcie wizerunkowe, portret biznesowy

Na pewno doskonale wiesz jak ważne jest w dzisiejszych czasach kreowanie swojego wizerunku w internecie i social mediach. Twoje zdjęcie, Twój wizerunek może mieć ogromną moc na Twojej stronie, Twoim facebooku, czy Twoim instagramie. Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe robią świetne pierwsze wrażenie. Od dawna wiadomo, że klient kupuje oczami, więc jeśli Twoja fotografia zrobi dobre wrażenie, klient kupi Ciebie i Twoją usługę.

Sesja wizerunkowa w Twojej firmie

Potrzebujesz zdjęć w swojej firmie? Przyjedziemy do Ciebie. Kompleksowo zajmujemy się fotografią biznesową, fotografią korporacyjną oraz fotografia wizerunkową. Otwierasz nowy biznes? Zakładasz nową stronę internetową? Na pewno będziesz potrzebować zdjęć wizerunkowych swoich pracowników, zdjęć lokalu, zdjęć gabinetu, zdjęć w trakcie wykonywania usługi itp. Kompleksowo zajmujemy się wykonywaniem sesji wizerunkowych.

Fotograf biznesowy Jasło – sesja wizerunkowa Jasło

Na tej stronie zobaczysz kilka przykładów zdjęć wizerunkowych, jakie wykonaliśmy dla salonu kosmetyczno-fryzjerskiego w Krakowie. Przygotowaliśmy zdjęcia pracowniczek, zdjęcia fryzjerek, zdjęcia kosmetolożek, zdjęcia kosmetyczek, zdjęcia wizerunkowe oraz zdjęcia w trakcie wykonywania usługi, które potrzebne są przy tworzeniu nowej strony internetowej. Dodatkowo, wykonujemy luźne ujęcia z backstage-u, które przydadzą Ci się do social mediów, takich jak facebook, czy instagram.

fryzjerka podczas pracy, zdjęcie fryzjerki, zdjęcie wizerunkowe fryzjerki

Zdjęcia wizerunkowe na luzie

Przygotujemy dla Ciebie zdjęcia wizerunkowe na luzie, w sytuacjach codziennych w pracy, tak, aby Twoi klienci polubili Ciebie i Twoich pracowników. Takie, które zachęcą klienta do umówienia się na wizytę.

Sesja wizerunkowa w studiu – sesja korporacyjna w studiu w Jaśle

Przygotujemy dla Ciebie również profesjonalne zdjęcia w naszym studiu w Jaśle.

Jak przygotować się do sesji wizerunkowej?

Na samym początku musisz zastanowić się jakie fotografie najlepiej oddadzą Twój charakter, Twoją osobowość, Twój styl pracy. Naszą współpracę rozpoczniemy od tzw. moodboardu, dzięki któremu poznamy Twoje preferencje.

zdjęcie wizerunkowe fryzjerki, zdjęcie fryzjerki w pracy, zdjęcie wizerunkowe

Makijaż do sesji biznesowej

Aby odpowiednio przygotować się do sesji wizerunkowej, zapewnij sobie profesjonalną makijażystkę/makijażystę. Zaproponuje Ci makijaż dobrany do Twojego typu urody, odpowiednio zmatowi, zakryje niedoskonałości i uwydatni Twoje najlepsze cechy!

Fryzura do zdjęć biznesowych

Ponadto, staranne oraz profesjonalne upięcie włosów, które podkreśli Twoją osobowość i znakomicie odda Twój charakter pracy. Nie potrzebujesz totalnej metamorfozy! Czasami wystarczą subtelne fale, aby wydobyć Twój profesjonalizm! A może właśnie potrzebujesz zmiany i masz ochotę na zmianę? Czemu nie! Twoje samopoczucie na sesji jest najważniejsze!

artystyczny portret, zdjęcia wizerunkowe, zdjęcie biznesowe, zdjęcie kosmetyczki

Jak ubrać się na sesję wizerunkową?

Twój strój, w którym wystąpisz na sesji biznesowej musi oddawać Twój charakter oraz Twoją osobowość w pracy. Wybierz formalny strój, jeśli Twoje stanowisko tego wymaga. Luźniejszy strój będzie odpowiedniejszy, jeśli chcesz skrócić dystans. Na sesję polecamy wziąć kilka zestawów, kilka stylizacji i wspólnie omawiamy, który będzie tym właściwym. Przed sesją, przymierz wszystkie zestawy, obejrzyj się w lustrze i zastanów się w którym wyglądasz najlepiej, najkorzystniej. Skorzystaj też z rady najbliższych.

Unikaj krzykliwych kolorów, rzucających się w oczy printów, czy nadruków. Chyba, że taki styl całkowicie odda Ciebie w Twojej pracy.

portret wizerunkowy, fotografia wizerunkowa, sesja wizerunkowa jasło

Co zrobić dzień przed sesją biznesową?

Zadbaj o swój sen! Nie zarywaj nocy przed sesją, bo nawet profesjonalny makijaż nie ukryje worków i sińców pod oczami! Postaraj się także o szampański humor. Spędź poranek przed sesją na pogodnych przygotowaniach. Posłuchaj ulubionej muzyki, czy przejdź się na spacer. Poćwicz miny i pozy przed lustrem. Może brzmi to dziwnie, ale na sesji przekonasz się jakie to będzie pomocne.

Potrzebujesz takich zdjęć? Twoja firma potrzebuje takiej sesji? Skontaktuj się z nami i wspólnie omówimy plan sesji.