Odpowiedzi na najczęstsze pytania, jakie otrzymujemy od Was.

Masz jakieś pytanie do nas? Poniżej zgromadziliśmy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania na temat naszej pracy.

Spis treści

Ogólne, dotyczące naszego stylu, portfolio. oferty, spotkania i umowy

  1. Jaką fotografią się zajmujemy?
  2. Od kiedy zajmujemy się fotografią?
  3. Nasz styl w fotografii
  4. Gdzie możecie zapoznać się z naszym portfolio?
  5. Jak możecie się z nami skontaktować i poznać naszą ofertę?
  6. Czy możemy się spotkać przed podpisaniem umowy?
  7. Jak wygląda takie spotkanie

Pytania dotyczące sesji narzeczeńskiej

  1. Czy warto zrobić sesję narzeczeńską?
  2. Kiedy możemy wykonać sesję narzeczeńską?
  3. Gdzie najlepiej zrobić sesję narzeczeńską?

1. Jaką fotografią się zajmujemy?

Od zawsze mówimy, że fotografujemy miłość. Naszym głównym zajęciem jest fotografia ślubna, ale nie tylko! Z przyjemnością spotkamy się z Wami pryz każdej okazji. Wykonujemy sesje narzeczeńskie, plenery poślubne, sesje portretowe, sesje rodzinne, sesje urodzinowe. Gdy na zewnątrz pogoda nie dopisuje, fotografujemy w naszym studiu fotograficznym, które znajduje się w Jaśle przy ulicy Staszica 5. Tam wykonujemy fotografie ciążowe, rodzinne, noworodkowe, urodzinowe oraz fotografie portretowe, biznesowe i produktowe. Żadnej wyzwań się nie boimy, a uwielbiamy się rozwijać i poszerzać horyzonty.

2. Od kiedy zajmujemy się fotografią?

Nasza Pracownia Twórcza oficjalnie powstała w 2015 roku, natomiast pierwsze śluby fotografowaliśmy już w 2010 roku. Wcześniej realizowaliśmy swoje własne prywatne projekty, głównie portrety, fotografia krajobrazowa oraz podróżnicza. Sfotografowaliśmy już około 150 ślubów <3

3. Nasz styl w fotografii

W naszych fotografiach ważne są dla nas emocje, momenty, relacje i piękne portrety. Staramy się w nietuzinkowy sposób uchwycić tę miłość, która Was połączyła. W uśmiechach, pocałunkach i czułych gestach. Momenty, które tak szybko przemijają. I relacje, które wiążą nie tylko Was, jako parę, ale również te, które splatają Was z Waszymi najbliższymi, rodzicami, rodzeństwem, dziadkami oraz przyjaciółmi. Każde z nas osobno ciągnie do innej fotografii, ale najważniejszy jest dla nas dobry reportaż. Aby nie umknęła żadna ważna chwila, żaden istotny moment. Jesteśmy cichymi obserwatorami, schowanymi za aparaty, którzy czekają na odpowiedni moment, aby nacisnąć na spust migawki. Jednocześnie, jesteśmy oazą spokoju, która Was uspokoi, kiedy tego wymaga chwila, pilnuje czasu, abyście nie spóźnili się na ceremonię, czy rozładuje atmosferę, kiedy stres na przygotowaniach bierze górę.

4. Gdzie możecie zapoznać się z naszym portfolio?

Nasze najnowsze realizacje, reportaże i sesje zawsze w pierwszej kolejności wrzucamy na nasze social media:

Szpyrki Fotografia Ślubna:

Szpyrki Studio Fotograficzne

Pinterest

Jeśli skontaktujecie się z nami poprzez formularz wyślemy nasze pełne reportaże oraz pełne galerie online, które otrzymują od nas nasi klienci.

5. Jak możecie się z nami skontaktować i poznać naszą ofertę?

Właśnie się zaręczyliście, macie już datę ślubu i zarezerwowane miejsce na przyjęcie? Możecie się z nami skontaktować za pomocą formularza w zakładce kontakt. Nie zapomnijcie podać istotnych szczegółów, które pozwolą nam dokładnie wycenić nasz reportaż ślubny.

6. Czy możemy się spotkać przed podpisaniem umowy?

Obowiązkowo! Jeśli tylko pozwalają nam na to warunki, umawiamy się na spotkanie. Gdy dzielą nas duże odległości, umawiamy się na skype, czy videomessenger. Dzień Waszego ślubu to jeden z najważniejszych Waszych dni w życiu, więc zależy nam na budowaniu relacji już od początku. Z przyjemnością Was poznamy, wysłuchamy Waszej historii jak się poznaliście, zaręczyliście i czym się pasjonujecie. To bardzo ważne zarówno dla Was, jak i dla nas, abyśmy już od początku znaleźli wspólny język. W dniu ślubu jesteśmy najbliżej Was i to przez 12 godzin! Czy nie milej będzie, jeśli okaże się, że mamy wspólne pasje? Że Wy też kochacie łazić po górach, dalekie podróże, spać do 10 i „Friendsów”? Że mamy ten sam vibe i będziecie czuć się bezpiecznie w tym ważnym dla Was dniu? No właśnie! Poza tym zawsze jest dobra okazja, żeby poznać kogoś nowego, wypić pyszną kawę i zjeść ciacho!

7. Jak wygląda takie spotkanie?

Wbrew pozorom, na spotkaniu gadamy nie tylko my! Wasza historia jest dla nas najważniejsza, chcemy wiedzieć o Was wszystko 😀 My z kolei opowiadamy o naszej fotografii, jak wygląda cała współpraca, czy pokazujemy Wam przykładowe albumy. A cała reszta niech pozostanie słodką tajemnicą dla tych, którzy się zdecydują na współpracę.

SESJA NARZECZEŃSKA

8. Czy warto zrobić sesję narzeczeńską?

I to jak! Sesja narzeczeńska pozwala nam bliżej się poznać. Pozwala nam przełamać pierwsze lody, zbudować relację, która w dniu ślubu mocno procentuje. Poza tym efekty sesji narzeczeńskiej można wykorzystać na tysiąc sposobów! Do wykonania save the date, zaproszeń, dekoracji miejsca, w którym organizujecie przyjęcie itp. Ponadto, to po prostu wspaniała pamiątka z tego beztroskiego czasu narzeczeństwa. Zdjęcia same mówią za siebie! Obejrzyjcie sesje narzeczeńską w Borze na Czerwonem, którą zrealizowaliśmy w okolicach Nowego Targu czy sesja narzeczeńska w Bieszczadach. Chyba każdy chciałby mieć takie zdjęcie, wydrukowane w dużym formacie nad łóżkiem w sypialni.

9. Kiedy możemy wykonać sesję narzeczeńską?

Jeśli zależy Wam na efektach sesji wcześniej, bo chcecie wykorzystać zdjęcia do wykonania save the date lub zaproszeń, czy potrzebujecie przed swoim ślubem najlepiej wykonać ją około 6 miesięcy przed Waszym dniem ślubu. Termin dostosowujemy do Waszej dyspozycji oraz do pory roku i warunków świetlnych. Jeśli uwielbiacie wiosnę, będziemy namawiać Was do zrealizowania sesji narzeczeńskiej w wiosennych kwitnących sadach. Gdy nie zależy Wam na efektach sesji wcześniej, możemy ją wykonać nawet dzień przed Waszym ślubem! Czy wymyślilibyście lepszy sposób na zakończenie tego cudownego etapu narzeczeństwa? My nie! Zobaczcie sesję narzeczeńską Madzi i Sławka, z którymi spotkaliśmy się właśnie dzień przed ich ślubem. Madzia i Sławek zadbali o wszystkie formalności i obowiązki ślubne wcześniej, a ten ostatni dzień zarezerwowali tylko dla siebie. Zachód słońca, piknik na kocyku i romantyczna muzyka. Brzmi jak najlepszy plan na ostatnią narzeczeńską randkę. A my możemy to dla Was uwiecznić.

10. Gdzie najlepiej zrobić sesję narzeczeńską?

Macie jakieś swoje wyjątkowe miejsce na ziemi? Może tam gdzie się poznaliście lub zaręczyliście? Tam gdzie szybciej zaczęło Wam bić serce? To może być właśnie to miejsce! Uwielbiamy, kiedy lokalizacja ma dla Was większe znaczenie, dzięki temu możemy Was lepiej poznać, bo opowiadacie nam te wszystkie historie. Jeśli takiego miejsca nie macie lub logistycznie jest niemożliwe mamy do zaproponowania Wam długą listę miejsc, w których sesje już zrealizowaliśmy lub chcemy zrealizować. Zaproponowane miejsca staramy się dobrać tematem do Waszych stylizacji oraz klimatu w jakim odnajdziecie się najlepiej. Na naszej liście znajdziecie miejsca z pięknymi górskimi widokami w Tatrach, Pieninach, czy Bieszczadach, łąki, szklarnie, sady, punkty ze spektakularnym zachodem słońca, czy klimatyczne zabytki.