Sesja narzeczeńska o wschodzie słońca – Bór na Czerwonem – Monika i Mateusz

Sesja narzeczeńska zwłaszcza o wschodzie słońca w ciekawym miejscu. Jest zdecydowanie jedną z tych rzeczy, które bardzo lubimy w pracy fotografa ślubnego. Warto poświęcić kilka godzin snu, żeby w miłym towarzystwie w chłodny poranek obserwować budzący sie do życia otaczający nas świat natury. Można być świadkiem jak pierwsze promienie słońca padają na skąpany we mgle las, lub łąkę jeszcze mokrą od rosy a to wszystko w obejęciach ukochanej osoby.

Sesja narzeczeńska o wschodzie słońca – Bór na Czerwonem

Tego jesiennego poranka musieliśmy na prawdę wcześnie wstać, żeby odwiedzić Bór na Czerwonem. Monika i Mateusz również się zbyt mocno nie wyspali. Na szczęście sesja narzeczeńska o wschodzie słońca Bór na Czerwonem ich zmotywowała. Bor na Czerwonem leży niedaleko Nowego Targu, jest to obszar objęty ochroną. Znajduje się w nim najstarszy pomnik przyrody w okolicy, jakim jest torfowisko wysokie. W Borze są specjalne kładki, które pozwalają obserwować torfowisko nie uszkadzając go przy tym. Torfowiska rosną bardzo powoli do kilku milimetrów rocznie.

Byliśmy tam wówczas pierwszy raz i nie do końca wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. Spotkaliśmy się na miejscu przed 7 rano. Cała okolica była skąpana w gęstej mgle. Bór na Czerwonem również, mgła pozwoliła uzyskać nam niesamowicie mroczny klimat na początku sesji. Później dołączyło śłońce i zapewniło nam niepowtarzalne warunki świetlne. Nic tak nie ładuje baterii i nie dodaje sił na cały dzień jak spacer w miłym towarzystwie. Możliwość obserwowania słońca gdy wyłania się zza choryzonu rozpoczynając swoją podróż po niebie.

Sesja narzeczeńska to zdecydowanie dobry pomysł!

Bardzo lubimy sesje narzeczeńskie. Jest to fajny czas kiedy możemy się z Wami poznać i przełamać bariery w luźnej i przyjemej atmosferze. Dla Was jest to również dobry moment do „sprawdzenia się” przed aparatem, aby zobaczyć, że nie taki diabeł straszy jak go malują. Zauważyliśmy, że mając za sobą sesję narzeczeńska, dużo fajniej współpracuje nam się z Wami podczas ślubu i wesela. Jesteśmy wtedy niczym „starzy znajomi”. Wy po zobaczeniu efektów naszej pracy na sesji narzeczeńskiej, nie stresujecie się tym jak wyjdą zdjęcia ślubne.

sesja randkowa o wschodzie słońca Kraków sesja randkowa o wschodzie słońca sesja randkowa o wschodzie słońca Kraków sesja randkowa o wschodzie słońca sesja randkowa o wschodzie słońca sesja randkowa w lesiesesja randkowa w lesie sesja randkowa w lesiesesja narzeczenska w mglisty poranek Krakówsesja narzeczenska w mglisty poranek sesja narzeczenska w mglisty poranek Kraków sesja narzeczenska w mglisty poranek sesja narzeczenska w mglisty poranek sesja narzeczenska w lesie o wschodzie słońca sesja narzeczenska w lesie o wschodzie słońca sesja narzeczenska w lesie o wschodzie słońca sesja narzeczenska w lesie o wschodzie słońca sesja narzeczenska w lesie sesja narzeczenska w lesie Kraków sesja narzeczenska w lesie sesja narzeczenska w lesie sesja narzeczenska w lesie sesja narzeczenska bór na czerwonem sesja narzeczenska bór na czerwonem sesja narzeczenska bór na czerwonem sesja narzeczenska bór na czerwonem Kraków

Privacy Preference Center