Sesja ślubna w Pieninach – Sesja poślubna Pauliny i Maćka o wschodzie słońca

Najlepsze miejsca na sesję poślubną

Kiedy nasza para nie ma pomysłu na sesję poślubną, Wysoki Wierch to prawie zawsze pierwsza propozycja jaka pada z naszych ust. Byliśmy tam już kilkanaście razy i za każdym razem zastawaliśmy inne i absolutnie wyjątkowe warunki pogodowe. Łatwo dostępne miejsce, ze spektakularnymi widokami. Z tego szczytu zobaczycie Pieniny i Ich Trzy Korony oraz Tatry! Lepiej być nie może! Do tego romantyczny wschód lub zachód słońca, dywan mgieł i mamy sesyjne bingo.

Jak zorganizować sesję poślubną o wschodzie słońca?

Aby zdążyć na sesję poślubną o wschodzie słońca, trzeba albo spartańsko wcześnie wstać. (Tej opcji nie polecamy, zwłaszcza, jeśli tak jak tutaj, trzeba całkiem spory kawałek przejechać samochodem i chwilę się wspinać. Zakładając, że jesienią wschód słońca jest o 6 rano, na dojazd potrzebujemy około 3 godzin, aby zdążyć na sesję musimy wstać o 1! Wyobrażacie sobie? Nie możemy się spóźnić nawet chwili, bo mógłby posypać się cały plan! Czasami nie opłaca się kłaść się spać. W sezonie obróbkowym bywa tak, że o tej godzinie się dopiero rozkręcam z pracą :D) Kontynuując myśl, albo trzeba, tak jak my, zarezerwować sobie nocleg i przenocować w schronisku zlokalizowanym nieopodal – Pod Durbaszką. Stamtąd, na Wysoki Wierch mamy tylko pół godziny marszu i jesteśmy na szczycie.

Sesja poślubna w Pieninach skąpanych w jesiennych mgłach

Nasze prognozy się sprawdziły i po dotarciu na miejsce naszym oczom ukazały się niesamowite dywany mgieł! Z jednej strony Tatry, obok Trzy Korony, jak i niższe partie gór-wszystkie skąpane w mgłach! Niezapomniany widok! Paulina i Maciek to szczęściarze! Mimo, że takie zjawisko jest całkiem często spotykane wiosną oraz jesienią, ale do tego jakie mieliśmy światło! Obłęd! Cała aura cudnie zgrywała się ze złotymi włosami Pauliny i jej piękną suknią.

Sesja poślubna o wschodzie, czy zachodzie słońca?

Pewnie zastanawiacie się jaką porę na sesję wybrać-wschód, czy zachód słońca? Zawsze przekornie pytamy: „Kiedy ostatni raz wstaliście na wschód słońca?” Kiedy słyszymy odpowiedź „nigdy” sprawa jest już jasna! Zawsze polecamy wtedy wschód! Wymaga wielu wyrzeczeń i poświęceń, ale ile daje radości! Uważamy, że każdy w swoim życiu powinien choć raz tego doświadczyć. Z minuty na minutę możemy obserwować jak słońce wstaje, a z nim budzi się do życia cały otaczający nas świat! Cudowny i niezapomniany spektakl, który możecie obserwować w uściskach i pocałunkach ukochanej osoby. Dla najtwardszych śpiochów, wiadomo, najlepszą opcją jest zachód słońca.

Zapraszamy na spektakl. Wschód słońca w Pieninach.

 

Pieniny, Tatry, wschód słońca w Pieninach, Tatry skąpane w mglewschód słońca w Pieninach
sesja poślubna o wschodzie słońca, wschód słońca w Pieninach, para młoda w górachpara młoda, panna młoda, pan młody, wianek ślubnypara młoda, wianek ślubny, sesja poślubna, mucha na ślub sesja poślubna w Pieninach, mgły o wschodzie słońca, wschód słońca w górach krajobraz o wschodzie słońca, wschód słońca w Pieninach, Pieniny, fotografia krajobrazowa panna młoda we wianku, wianek ślubny, panna młoda w górach panna młoda w górach, suknia ślubna, suknia ślubna z trenem, wianek ślubnyportret ślubny, sesja poślubna w górach, para młodapara młoda, sesja poślubna w górach, wianek ślubny, para młoda w górachsesja poślubna w Pieninach, sesja o wschodzie słońca, para młodafotograf ślubny Pieniny, fotograf Pieniny, para młoda w Pieninachfotografia krajobrazowa, Pieniny we mgle, wschód słońca w Pieninachfotografia ślubna, portret ślubny, para młoda, plener poślubny Pieninykrajobraz, wschód słońca w Pieninach, mgły w Pieninachpanna młoda, uśmiech panny młodej, wianek ślubny, wianek na sesjęsesja poślubna Tatry, sesja w Tatrach, sesja w Pieninachsesja w Tatrach, sesja poślubna w Tatrach, para młoda w górach para młoda w Tatrach, sesja plenerowa w Tatrach, fotograf ślubny Nowy Targ fotografia ślubna Nowy Targ, fotografia ślubna Zakopane, portret pary młodejpara młoda w górach, sesja poślubna w górach, sesja plenerowa w Tatrach para młoda w Pieninach, sesja poślubna Trzy Korony, Trzy Korony w Pieninach