Sesja noworodkowa, sesja z maluszkiem – Oferta – Szpyrki Studio

Szpyrki fotografia

Cześć, jesteśmy Ula i Hubert – to my tworzymy Szpyrki Studio 🙂

Gratulacje narodzin Waszego małego skarbu! To niesamowite uczucie być rodzicem! Chcemy Wam pomóc zachować te piękne wspomnienia z pierwszych tygodni życia. Sami jesteśmy rodzicami, wiemy jak szybko zmienia się dziecko i jak wiele chwil umyka po latach z pamięci. Chcielibyśmy zaprosić Was do naszego świata, gdzie razem stworzymy wyjątkową pamiątkę dla Waszej rodziny z czasu kiedy Wasze maluszek, dopiero zaczyna odkrywać świat.

W Szpyrkowym studio czeka na Was przyjazna atmosfera, w której możecie czuć się swobodnie i bezpiecznie. Zaopiekujemy się Wami 🙂

 

sesja noworodkowa w studiu jaslo

Kiedy najlepiej zrobić sesję noworodkową?

Wtedy, kiedy czujesz, że po porodzie jesteś w dobrej formie psychicznej i fizycznej. Każda ciąża, poród i połóg mogą się od siebie znacznie różnić. Jedna mamusia bardzo szybko wróci do pełnej formy sprzed ciąży, druga będzie potrzebowała trochę więcej czasu. W naszym studiu bardzo zależy nam na dobrym samopoczuciu wszystkich członków rodziny. Ważny jest dla nas nie tylko najmłodszy członek rodziny, ważna jest dla nas też mama. Dlatego jeśli po porodzie potrzebujesz więcej czasu na dojście do siebie, na nauczenie się i przyzwyczajenie do nowej rzeczywistości to pamiętaj, że to jest ok! Daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz.

Te wszystkie wnioski sama wysnułam po swoim własnym porodzie, po którym potrzebowałam dużo więcej czasu, niż większość mam. 2 miesiące po porodzie sesja też będzie wartościową pamiątką dla całej rodziny. Ba, powiemy nawet więcej, po takim czasie już macie wypracowaną rutynę, więc łatwiej ustalić godzinę sesji i ‚wstrzelić się’ w najlepszą formę maluszka. W naszym studiu stawiamy na minimalizm i naturalność, więc nie wykonujemy powszechnie znanych ujęć noworodków w wiaderkach, koszyczkach itp, które koniecznie należy wykonać do 14 dnia życia dziecka, aby dziecko było „plastyczne”.

sesja rodzinna z maluszkiem jaslo krosno

Ile kosztuje sesja noworodkowa/sesja z maluszkiem?

Przygotowaliśmy dla Was trzy pakiety żeby lepiej dostosować się do Waszych potrzeb. Pakiety różnią się głównie ilością zdjęć oraz tym jak fizycznie otrzymacie zdjęcia. W III pakiecie dostaniecie od nas piękny album. Koniecznie przypomnijcie się aby go pokazać podczas sesji.

Pakiet I

400 zł

 • 6 ujęć w wersji cyfrowej
 • 6 wydruków w formacie 15x23 cm
 • elegancka teczka z aksamitną wstążką i złotym tłoczeniem o wartości 50 zł
 • Czas trwania sesji - 45 min
 • Dodatkowe ujęcie 50 zł

Pakiet II

550 zł

 • 10 ujęć w wersji cyfrowej
 • 10 wydruków w formacie 15x23 cm
 • elegancka teczka z aksamitną wstążką i złotym tłoczeniem o wartości 50 zł
 • Czas trwania sesji - 1 h
 • Dodatkowe ujęcie 40 zł

Pakiet III

900 zł

 • 20 ujęć w wersji cyfrowej
 • Fotoalbum Premium 15x15 cm, 20 stron o wartości 267 zł
 • Czas trwania sesji - 1,5 h
 • Dodatkowe ujęcie 30 zł

Czas realizacji

 • Po sesji w naszym studio w ciągu 7 dni roboczych zdjęcia poddajemy wstępnej selekcji.
 • Przesyłamy Wam link do galerii w której po zalogowaniu się możecie wybrać najlepsze ujęcia.
 • Wybrane przez Was ujęcia poddamy dokładnej obróbce.
 • Od momentu wybrania przez Was zdjęć obrobione pliki prześlemy Wam do 30 dni roboczych.

 

sesja noworodkowa Krosno

Obróbka:

Bardzo dużą wagę przykładamy do obróbki zdjęć. Traktujemy to jako wykończenie i swojego rodzaju wisienkę na torcie.

Zdjęcia poddajemy obróbce kolorystycznej, kadrowaniu, dokładnemu retuszowi, wygładzenie skóry, usunięciu niedoskonałości, przebarwień itp. usunięcie przeszkadzających elementów w tle itp.

Co otrzymujecie?

Uważamy, że najcenniejsze są zdjęcia w formie fizycznej. Z własnego doświadczenia wiemy, że do wspomnień, które są zamknięte w albumach lub na papierze fotograficznym, wracamy dużo częściej niż do zdjęć cyfrowych. Dlatego też po sesji ciążowej oprócz zdjęć cyfrowych (które otrzymacie za pośrednictwem galerii online oraz dysku Google) w zależności od pakietu otrzymacie też zdjęcia na pięknym papierze lub małe dzieło sztuki w postaci albumu.

Poniżej przykładowe zdjęcia poszczególnych pakietów:

Pakiet I i II

Wydruki w formacie 15x23 cm na jedwabnym papierze firmy Fuji, oprawione w płócienną teczka z aksamitną wstążką oraz złotym tłoczeniem.

Pakiet III

Fotoalbum Premium 20x20 cm, 20 stron o wartości 332 zł

Małe dzieła sztuki czyli wszystko co musicie wiedzieć o naszych Albumach

Więcej informacji znajdziecie w linku poniżej:

Dodatkowe informacje.

Przed sesją warto zapoznać się z materiałami które przygotowaliśmy poniżej.

Zapraszamy do kontaktu