Sesja rodzinna z okazji 30 rocznicy ślubu

Kiedy Ewelina napisała do nas, że wraz z siostrami chcą sprawić prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców, skakaliśmy z radości! Już od dłuższego czasu marzyła nam się nietypowa sesja rodzinna. Dlaczego? Uważamy, że sesja rodzinna w plenerze, czy w domu to najwspanialsza pamiątka! Pozwala utrwalić emocje i relacje rodzinne na długie, długie lata. Myślicie, że 30 rocznica ślubu to dobra okazja do wykonania sesji rodzinnej? My jesteśmy pewni, że to świetny prezent! Przekonajcie się sami!

Sesja rodzinna z okazji 30 rocznicy ślubu

Od jakiegoś czasu ogromną popularnością cieszą się nie tylko zdjęcia ślubne, czy sesje narzeczeńskie, ale przybierają na mocy takie sesje jak sesja rodzinna w domu, sesja rodzinna w plenerze (Mieliśmy okazję taką wykonać, tutaj sesja rodzinna w plenerze) z brzuszkiem, czy sesja rodzinna z niemowlakiem. Chcielibyśmy, aby równie dużą popularnością cieszyły się ‚dojrzalsze’ sesje rodzinne, tzn. rodzice z dorosłymi dziećmi! Czy to nie jest równie wspaniała pamiątka ?  Zwłaszcza przy okazji tak ważnego wydarzenia rodzinnego, jakim jest rocznica ślubu! Projekt, który chcielibyśmy Wam dzisiaj pokazać, to prezent na 30 rocznicę ślubu dla Pani Gosi i Pana Bogdana od córek Eweliny, Uli i Madzi. Staż godny pozazdroszczenia. To dla nas imponujące, że po tylu latach nadal widać tę iskierkę, to ‚coś’ w Ich oczach. Piękny wzór do naśladowania ? Pogoda może nie do końca dopisała, ale zaopatrzyliśmy się w kalosze, płaszcze przeciwdeszczowe i wybraliśmy się na spacer do Magurskiego Parku Narodowego. Było nam bardzo miło choć przez chwilę napatrzeć się na to wyjątkowe uczucie i poznać tę pozytywnie zakręconą rodzinkę! Mamy nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie ?

Sesja rodzinna w prezencie na rocznice ślubu

Dajcie znać, czy też sprawilibyście rodzicom taki prezent na 30 rocznicę ślubu! Tak jak wcześniej pisaliśmy, to nie tylko fajna pamiątka dla potomnych, ale także super pomysł na wspólne spędzenie czasu całą rodziną. Pamiętajcie, że sesje rodzinne u nas to nie sztuczne pozowanie, ale przede wszystkim spacer i ekstra zabawa!

sesja rodzinna jasłosesja rodzinna krakówsesja rodzinna rzeszówsesja rodzinna jaśłosesja rodzinna krakówsesja rodzinna jasłosesja rodzinna krakówsesja rodzinnasesja rodzinnasesja rodzinnasesja rodzinnasesja rodzinnasesja rodzinnasesja rodzinnasesja rodzinnasesja rodzinnasesja rodzinnasesja rodzinna