Sesja narzeczeńska Izki i Filipa w okolicach miasta Jasło.

Izę i Filipa poznaliśmy na ślubie Gabrysi i Bartka w 2015 roku. Cieszymy się bardzo, że na naszej drodze stają właśnie takie pary, jak Iza i Fifi, którzy od początku mieli jasną wizję nie tylko całej oprawy ślubu, ale także sesji narzeczeńskiej i pleneru ślubnego. Od początku bardzo się polubiliśmy, więc wiedzieliśmy, że zarówno sesja narzeczeńska, reportaż ślubny, jak i plener poślubny wyjdą znakomicie. I nie pomyliliśmy się!

Publikujemy troszkę na opak, ponieważ najpierw pokazaliśmy Wam Ich reportaż ślubny. Tutaj możecie obejrzeć fotograficzną relację i Ich ślub w Krakowie oraz wesele w Chochołowym Dworze. Jednak nie wybaczylibyśmy sobie, gdybyśmy Wam nie pokazali także Ich sesji narzeczeńskiej. Oboje pochodzą z Krakowa, ale zaprosiliśmy Ich do Jasła i zaproponowaliśmy wykonanie sesji narzeczeńskiej w wyjątkowym dla nas miejscu, bo na Gorajowicach. Urokliwa dzielnica Jasła, z której z jednej strony rozpościera się widok na całe miasteczko, natomiast z drugiej strony zjawiskowy zachód słońca. Nie ukrywamy, że przepadamy za tym miejscem, a ponieważ Izkę i Fifiego bardzo lubimy, postanowiliśmy pokazać Im to miejsce. Latem często się tam wybieramy, aby nasze oczy odpoczęły od długich godzin spędzonych przed komputerami.

To były przemiłe chwile spędzone z tą dwójką, zakochanych po uszy w sobie ludzi! W taką pogodę, jaką mamy teraz za oknem, miło wrócić do tych ciepłych dni. A aura pogodowa podczas Ich sesji narzeczeńskiej nam wyjątkowo sprzyjała, było uroczo i nastrojowo.

Czy warto wykonywać sesję narzeczeńską?

Po raz kolejny usłyszeliśmy „dziękujemy” od naszej pary młodej, za to że namawialiśmy na wykonanie sesji narzeczeńskiej. To nie tylko piękna pamiątka ślubna, ponieważ sesja taka może mieć wiele zastosowań. Może być wspaniałym prezentem na podziękowanie dla rodziców podczas ślubu, może być świetną inspiracją do stworzenia papeterii ślubnej, nie tylko zaproszenia ślubne, ale także save the date, winietki, tablica z rozmieszczeniem gości, podziękowania dla gości. Świetnie sprawdza się także jako rozgrzewka przed ślubem oraz dniem, kiedy wybieramy się na plener ślubny. Wtedy znamy się już jak kolokwialne „łyse konie” i nie straszne Wam już żadne zdjęcia.

Często przed sesją dostajemy pytanie sesja narzeczeńska jak się ubrać ? O to też nie musicie się martwić! Ze wszystkim Wam pomożemy! Nie tylko ze stylizacją, ale także jakie rekwizyty możecie zabrać, aby Wasza sesja narzeczeńska była piękna i niepowtarzalna! (Sesja narzeczeńska Jasło)

sesja narzeczeńska w sadziesesja wsród trawwiosenna sesja narzeczeńskasesja narzeczeńska jasłosesja przedślubnaromantyczna sesja jasłosesja narzeczeńska rekwizytysesja narzeczeńska rzeszówsesja narzeczeńska krakówsesja narzeczeńska jak się ubraćsesja narzeczeńskasesja narzeczeńska wiosnasesja narzeczeńska jasłosesja narzeczeńska rzeszówsesja narzeczeńska inspiracjesesja narzeczeńska inspiracjesesja narzeczeńska jasłosesja narzeczeńska zakopanesesja narzeczeńska jasłosesja narzeczeńska zachód słońasesja jasło

Za każdym razem to powtarzamy, ale uwielbiamy sesje narzeczeńskie, możemy bliżej się poznać, oswoić i dowiedzieć jak idą przygotowania do ślubu. 🙂 Wspaniała rozgrzewka!

Leave A

Comment

8 lipca 2016
❤ ależ jesteście cudni;)
Odpowiedz
8 lipca 2016
Szpyry <3
Odpowiedz
  TO MY :D
  Odpowiedz
9 lipca 2016
<3 <3 <3 <3
Odpowiedz
5 sierpnia 2016
uwielbiam tą porę dnia na zdjęcia <3
Odpowiedz
5 sierpnia 2016
Kochane gołąbeczki❤️
Odpowiedz
5 sierpnia 2016
Cudownie
Odpowiedz
5 sierpnia 2016
Cudowne zdjecie
Odpowiedz
4 listopada 2016
Pieknie
Odpowiedz
  4 listopada 2016
  Dzięki Asia :*
  Odpowiedz
4 listopada 2016
Nie ma to, jak MŁODOŚĆ.... cieszcie się sobą! Powodzenia.
Odpowiedz
5 listopada 2016
Przepiękne zdjecia
Odpowiedz
  6 listopada 2016
  Dziękujemy :)
  Odpowiedz