Plener ślubny w Anglii – Asia & Sam i Seven Sisters Cliffs

SEZON ŚLUBNY 2016 ZAKOŃCZYLIŚMY, WIĘC NADRABIAMY ZALEGŁOŚCI. NA PIERWSZY OGIEŃ IDZIE PLENER ŚLUBNY W ANGLII ASI I SAMA. DLACZEGO ? PONIEWAŻ DZIĘKI TEJ FANTASTYCZNEJ DWÓJCE SPEŁNILIŚMY JEDNO Z NASZYCH MARZEŃ-ZAGRANICZNY PLENER!

Oczywiście, jak to z nami bywa, nie obyło się bez mniejszych i większych przygód. Począwszy od złamanego dowodu osobistego Huberta
(strażnicy nie chcieli nas przepuścić na granicy), a skończywszy na dwóch! stłuczkach samochodowych, w których braliśmy udział w drodze na lotnisko do Polski. Ale nie o tym chcieliśmy pisać!

Spędziliśmy niesamowity weekend, podczas którego mogliśmy znacznie bliżej poznać Asię i Sama, którzy zaprosili nas do swojego domu w Londynie. Pokazali nam mnóstwo pięknych miejsc nie tylko w Londynie! Jedno, z tych fantastycznych lokalizacji to Seven Sisters Country Park i nadzwyczajne białe klify, które zrobiły na nas ogromne wrażenie. Całość spotęgowała panująca pogoda, czyli bardzo niska temperatura i przeszywający wiatr.
Asia i Sam byli nad wyraz dzielni, że zdołali wytrzymać sesję tylko w sweterku i marynarce. My, w tym czasie byliśmy w kurtkach zimowych, opatuleni szalikami i rękawiczkami!

Kochani! Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą przygodę! Za to, że pokazaliście nam małą część Waszego świata,  spory kawałek Anglii oraz za Waszą cierpliwość i wytrzymałość na tych mrozach!

Dzisiaj przed Wami – Plener ślubny w Anglii część I, którą zrealizowaliśmy na południu Anglii. W następnej części pokażemy Wam sesję z samego serca Londynu! Zapraszamy do śledzenia naszego fanpage’a.

Privacy Preference Center