Madzia i Piotrek – sesja narzeczeńska we Włoszech – Cinque Terre

Czekaliśmy na moment, kiedy będziemy mogli pokazać Wam sesję z Madzią i Piotrkiem – sesja narzeczeńska we Włoszech. Pomimo, że łatwo nawiązujemy więź z naszymi Parami, to w tym przypadku nastąpiło coś wyjątkowego. Od pierwszej chwili poczuliśmy jakbyśmy znali się od wielu lat, takie automatyczne porozumienie. Co więcej? Ich pierwsza wiadomość do nas nie zawierała tekstu składającego się ze zlepku informacji. Specjalnie dla nas nagrali opowiadający o nich film w scenerii Placu Szczepańskiego, gdzie się poznaliśmy. Spojrzeliśmy na siebie porozumiewawczo i wiedzieliśmy – z tą Parą bardzo chcemy współpracować.

Sesja narzeczeńska we Włoszech

Madzia i Piotrek wymarzyli sobie sesję narzeczeńską we Włoszech. Miało być naturalnie, gorąco, pięknie wokoło i w tym wszystkim miała dziać się ich subtelna miłość. Czyli wszystko to, co uwielbiamy.

Nasz wspólny wyjazd był absolutnym spontanem, ale to jeden z wyjazdów, który właśnie dzięki tej spontaniczności pozostanie na długo w naszej pamięci.
Sesja narzeczeńska we Włoszech jest podzielona na trzy części – każda z nich odbyła się w innym miejscu. Najpierw udaliśmy się do Cinque Terre. Jest to park narodowy (notabene, dla nas jeden z piękniejszych, jaki widzieliśmy) składający się z pięciu nadmorskich miasteczek. Jednego dnia odwiedziliśmy wszystkie, co było pomysłem szalonym, ale jak zauważyliśmy później, spotkanie naszej czwórki co rusz owocowało szalonymi pomysłami. Kiedy dotarliśmy do pierwszego miasta postanowiliśmy się udać na dwugodzinny trekking po mocno górzystym terenie, ale Madzia nie miała ze sobą butów sportowych. Dla niej to był żaden problem – przeszła z nami cały dystans i ani na momencik nie zagubiła pogody ducha, ani razu nie zamarudziła! Byliśmy pod wielkim wrażeniem, bo my, pomimo posiadania na sobie odpowiedniego obuwia, mocno odczuliśmy ten spacer na swoich dolnych kończynach.

Cinque Terre jest piękne, ale trudne do fotografowania. Wszędzie znajduje się bardzo wielu turystów, co utrudnia pracę fotografa, ale też w pewien sposób wpływa na pozującą Parę, ponieważ cała aura zostaje obdarta z intymności. Na szczęście Hubert całkiem przypadkowo wypatrzył uroczą winnicę, która stała się tłem do kilku naszych ulubionych zdjęć z tego dnia.

Urokliwe miasteczko Sestri Levante

Kolejne dwie części sesji odbyły się już w Sestri Levante, czyli mieście, w którym mieszkaliśmy. Tutaj po prostu szliśmy przed siebie, odkrywając przeróżne zakamarki. Madzia i Piotrek zachowywali się naturalnie, a my wyłapywaliśmy ich gesty okraszone wyjątkowym włoskim krajobrazem. I w ten sposób „złapaliśmy” ich spojrzenia, uśmiechy, ale również tak prozaiczne, ale urokliwe rzeczy, jak ślady ich stóp na piasku.

Pomimo że z powodu dzielącej nas różnicy wieku, nazywamy Madzię i Piotrka „dzieciakami”, to wiele możemy się od nich nauczyć. Każdej parze życzymy tak dojrzałego podejścia do swojego związku i uczucia, pełnego akceptacji, tolerancji i szczerości.

sesja Cinque terresesja narzeczeńska we włoszechsesja narzeczeńska na winnicy we włoszech sesja narzeczeńska na winnicy we włoszech winnicasesja narzeczeńska we włoszech Cinque Terreromantyczna sesja narzeczeńskasesja w winnicy we włoszechoutfit na sesje narzeczeńskąCinque terre winnica sesja sesja narzeczeńska we włoszech sesja narzeczeńska na winnicy we włoszech Włochy wybrzeże sesjasesja randkowa Cinque terresesja Cinque terre sesja narzeczeńska w mieście we włoszech sesja narzeczeńska we włoszech vernazzastreet photo we włoszech vernazza sesja narzeczeńska street we włoszech vernazzawłochy sesja słońce cinque terresesja Cinque terre włochy sesja słońce cinque terre vernazza sesja narzeczeńska we włoszech cinque terra vernazzasesja narzeczeńska we włoszech vernazza włochy sesja słońce cinque terresesja Cinque terrewłochy sesja słońce cinque terreSestri Levante wchód słońcaSestri levante port sesja narzeczeńskaSestri levante port sesja narzeczeńskaSestri levante port sesja narzeczeńska o wschodzie słońcaSestri levante port sesja narzeczeńskaSestri levante port sesja narzeczeńskaSestri levante zatoka ciszy wschód słońcaSestri levante zatoka ciszy wschód słońcasesja narzeczeńska we włoszech o wschodzie słońcaSestri levante zatoka ciszy sesja narzeczeńska wschód słońcaSestri levante zatoka ciszy wschód słońcazachód słońca nad morzem we włoszechsesja na plaży o zachodzie słońca włochysesja nad morzem ślady stóp na piaskusesja narzeczeńska we włoszechsesja narzeczeńska we włoszechsesja narzeczeńska nad morzem we włoszech sestri levantesesja narzeczeńska nad morzem Sestri Levantesesja narzeczeńska nad morzem we włoszechsesja narzeczeńska nad morzem we włoszechsesja narzeczeńska nad morzem we włoszechsesja narzeczeńska o zachodzie słońca sesja narzeczeńska we włoszech sestri levante zachód słońca

Jeżeli czujecie niedosyt, zapraszamy do oglądnięcia innego naszego wpisu – Plener ślubny w Anglii

Wejdź również do naszego znajomego, który wykonał piękną sesję ślubną w Irlandii.

Privacy Preference Center