Karolina i Grzegorz – Wesele w namiocie – Artis Moderówka

Serwus!

Bardzo dawno nas tu nie było! Dziś chcemy wrócić się do początku tego sezonu i pokazać historię Karoliny i Grześka wesele Artis Moderówka.

Co tu dużo pisać.. Było magicznie! Ogrom radości, mnóstwo kwiatów, wiosenne słońce, piękny kościół, wzruszająca ceremonia, wesele w namiocie. Można by długo wymieniać, ale po kolei.
Z Grześkiem poznaliśmy się na weselu Eweliny i Pawła, już jakiś czas temu, wszystko za sprawą zespołu Taura, którego serdecznie polecamy 🙂 Grzesiek gra tam na klawiszach.
Jeszcze wtedy nie wiedzieliśmy, że za jakiś czas spotkamy się w sercu naszego rodzinnego Jasła. Pod słynnymi parasolami na rynku, żeby poznać Karolinę (która niewątpliwie była mózgiem całej ślubnej operacji) i obgadać wszystkie szczegóły. 🙂

Kwiecień w tym roku zaserwował nam wiosnę w wersji 2.0 i nie różniła się ona od statystycznego lata. 21 kwietnia, bo właśnie wtedy Karolina z Grześkiem powiedzieli sobie sakramentalne „tak”, od rana mocno świeciło słońce, co z pewnością pozytywnie wszystkich nastroiło na resztę dnia.

Wspomnieliśmy już, że mózgiem operacji była Karolina. Podczas przygotowań było to widać najlepiej.  Cóż… wszystko było starannie dopracowane w najmniejszym szczególe! W całym domu panował niesamowity spokój, co w taki dzień zdarza się niezwykle rzadko. Nad całością czuwały także cztery druhny w cudownych sukniach zdobionych mieniącymi się cekinami. <3 W szumie i zgiełku przygotowań znalazł się nawet czas na lampkę szampana!
Ceremonia ślubna odbyła się w pięknym kościele we Frysztaku. Nie wiem jak Was, ale nas zawsze wzrusza, gdy to właśnie tata odprowadza Pannę Młodą do ołtarza. Buziak w czółko od taty na symboliczne „pożegnanie” jest powodem niejednej uronionej łzy i chyba każdego łapie za serce.
Przez całą mszę, światło cudownie tańczyło po kościele wpadając przez kolejne okna. Cekiny na sukniach druhen magicznie odbijały promienie słońca.

Wesele w namiocie – wesele Artis Moderówka

Wesele w namiocie to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnych sal weselnych. Restauracja Artis w Moderówce (w połowie drogi między Jasłem a Krosnem) posiada dwa namioty, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem młodych par. Właśnie dlatego nasi młodzi właśnie tam postanowili zorganizować swoje wesele.

Wszystko było pięknie zaplanowane. Dekoracje przygotowała dla nich firma Impresja Dekoracje. Dominował złoty kolor i oczywiście naturalna zieleń, oczywiście kwiatów również nie brakowało. Chyba nikt nie przeszedł obojętnie także obok słodkiego stołu,gdzie znajdowały się przeróżne pyszności! To co tygryski lubią najbardziej. Tuż obok namiotu znajduje się piękny ogród w którym wielu gości znajdują dla siebie miejsce na odpoczynek i spokojne miejsce na rozmowy, dzieci również mają tam swój kąt i ochoczo z niego korzystają 🙂 Po toaście i uroczystym obiedzie przyszedł czas na romantyczny pierwszy taniec oraz szaloną zabawę która trwała prawie do rana. Dlatego cieszymy się, że to my mogliśmy towarzyszyć Karolinie i Grześkowi w tym dniu i, że to właśnie my mieliśmy przyjemność uwieczniać te wszystkie piękne emocje i chwile wzruszenia. Scrollujcie w dół i zobaczcie jak wyglądało wesele Artis Moderówka.

Make-up: Kinga Bednarz Make-up Artist

Suknia: Madonna- Milla Nova

Garnitur: Bytom

Dekoracje: Impresja Dekoracje

Zespół: Ancora

wesele artis moderówka wesele artis moderówka wesele artis moderówka wesele artis moderówka wesele artis moderówka wesele w namiocie artis wesele w namiocie artis wesele w namiocie artis wesele w namiocie artis wesele w namiocie artis wesele w namiocie artis wesele w namiocie artis wesele w namiocie artis wesele w namiocie wesele w namiocie wesele w namiocie wesele w namiocie wesele w namiocie wesele w namiocie wesele w namiocie wesele w namiocie wesele w namiocie wesele w namiocie wesele w namiocie wesele w namiocie wesele w namiocie wesele w namiocie Restauracja artis moderówka Restauracja artis moderówka Restauracja artis moderówka Restauracja artis moderówka Restauracja artis moderówka Restauracja artis moderówka zdjęcia ślubne Restauracja artis moderówka Restauracja artis moderówka Restauracja artis moderówka reportaż ślubny krosno zdjęcia ślubne reportaż ślubny krosno reportaż ślubny krosno reportaż ślubny krosno reportaż ślubny krosno zdjęcia ślubne reportaż ślubny krosno reportaż ślubny krosno fotografia ślubna jasło fotografia ślubna jasłozdjęcia ślubnefotografia ślubna jasłozdjęcia ślubnefotografia ślubna jasłozdjęcia ślubnefotografia ślubna jasłozdjęcia ślubnefotografia ślubna jasłofotografia ślubna jasłozdjęcia ślubne fotografia ślubna jasłoFotograf ślubny nowy sączfotografia ślubna jasłoFotograf ślubny nowy sączfotografia ślubna jasłoFotograf ślubny nowy sączfotografia ślubna artis Fotograf ślubny nowy sączfotografia ślubna artis Fotograf ślubny nowy sączfotografia ślubna artis Fotograf ślubny nowy sączfotografia ślubna artis Fotograf ślubny nowy sączfotografia ślubna artis Fotograf ślubny nowy sączfotografia ślubna artis Fotograf ślubny nowy sączfotografia ślubna artis Fotograf ślubny nowy sączartis moderówka ślubFotograf ślubny krakówartis moderówka ślubFotograf ślubny kraków artis moderówka ślub Fotograf ślubny krakówartis moderówka ślubFotograf ślubny krakówartis moderówka ślubFotograf ślubny krakówwesele artis moderówkaFotograf ślubny krakówwesele artis moderówkaFotograf ślubny krakówwesele artis moderówkaFotograf ślubny kraków

Oglądnijcie jeszcze gorącą włoską sesję w Cinqe Terra.