Sesja ślubna w szklarni – Dominika i Kamil

Sesja ślubna w szklarni

Od dłuższego czasu chodziła nam po głowie sesja ślubna w szklarni. Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca i pary, która by się zdecydowała na tak nietypowe miejsce na ślubny plener i w końcu się udało! Postanowiliśmy zapytać co myślą o naszym pomyśle Dominika i Kamil, którzy bez dłuższego namysłu stwierdzili, to jest to – jedziemy!
Zaufanie do nas i naszych pomysłów to najlepsze co możemy od Was dostać. Nawet jeżeli jest to sesja ślubna w szklarni, dzięki temu możemy tworzyć dla Was piękne zdjęcia i wspaniałe pamiątki ?
Z Dominiką i Kamilem mieliśmy już jedną sesję, więc wiedzieliśmy, że odnajdą się w takim miejscu i poczują klimat opuszczonej szklarni.
Sesja ślubna w szklarni pozwoliła nam poeksperymentować z symetrią, perspektywą pionowymi i poziomymi liniami. Na koniec sesji pojawiła się również odrobina słońca.

Szklarnia do sesji sesja ślubna w szklarni sesja ślubna w szklarni kraków portret pana młodego szklarnia kraków zdjęcia ślubne w starej szklarni fotografia ślubna kraków fotografia ślubna szklarnia sesja ślubna szklarnia jasło sesja ślubna krosno szklarnia sejsa ślubna w starej szklarni plener ślubny w szklarni rzeszów zdjecia ślubne plenerowe naturalna fotografia ślubna sesja ślubna plenerowa ślub w szklarni zdjęcia na ślubie plenerowe zdjęcia szklarnia rustykalna sesja ślubna w szklarni kraków sejsa ślubna szklarnia piekne zdjęcia ślubne portret panny młodej w szklarni bukiet panny młodej portrety państwa młodych w szklarni stara szklarnia sesja ślubna sesja ślubna szkarnia