W okolicy listopada nasze studio zmienia się nie do poznania. Rozświetla je setki lampek choinkowych, w powietrzu czuć zapach pierników, choinki a w tle słychać świąteczne piosenki. W tym roku również przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. W Szpyrki Studio Fotografii Jasło zawsze stawiamy na minimalizm, naturalność. Na sesji świątecznej będzie podobnie.

sesja Swiateczna jaslo

Na stronie zamieszczone są zdjęcia z poprzedniej sesji świątecznej. Tegoroczne scenki są w trakcie tworzenia. Jak zwykle u nas dominować ponadczasowy minimalizm i prostota. I jak w poprzednich latach, stawiamy na dobre portrety, które dla nas mają największe z znaczenie.
Oczywiście zachęcamy do zapoznania się z regulaminem. Tam znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. Jeśli macie jakieś pytania, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Przygotowaliśmy do wyboru dwa pakiety na sesję świąteczną. Pakiet standard zawierający 5 ujęć oraz pakiet Premium zawierający 20 ujęć oraz Fotoalbum w formacie 20×20. W każdym z pakietów jest oczywiście możliwość wybrania dodatkowych ujęć. Poniżej szczegóły:

Premium

1000 zł
 • 20 ujęć cyfrowych
 • Ekoalbum 20 cm x 20 cm o wartości 125 złotych, zawierający wszystkie wybrane ujęcia
 • Galeria online (aktywna 3 miesiące)
 • Dodatkowe ujęcie poza pakietem 30 zł/szt.
 • Prawdziwe aranżacje, zbudowane od podstaw
 • Czas trwania sesji: 45 minut

sesja Swiateczna jaslo

Jak przygotować się do sesji świątecznej?

 1. Zachęcamy do odpowiedniego nastrojenia się do sesji. Zaplanujcie i przygotujcie wyjazd wcześniej. Pośpiech przed sesją negatywnie wpływa na Wasz i dziecka nastrój. Dziecko pojedzone i wyspane lepiej odnajduje się na sesji w nowym miejscu. Warto zabrać ze sobą jakąś tajną broń w razie wyższej konieczności typu ulubiony miś czy lala. 🙂
 2. Przyjdźcie do studia 10 minut przed sesją. Bądźcie już przygotowani do robienia zdjęć (w strojach). Grafik w tych dniach będzie u nas napięty dlatego spóźnienie niestety skraca czas sesji. Warto doliczyć też kilka minut na poszukiwanie miejsca parkingowego. W godzinach szczytu nie zawsze jest to łatwo.
 3. Zapraszamy na sesję osoby zdrowe. Jeżeli masz objawy choroby, skontaktuj się z nami wcześniej, znajdziemy inny termin.
 4. Jesteśmy zwolennikami naturalności, dlatego na sesję zabierzcie sobie ciuchy ze swojej garderoby w których czujecie się najlepiej. Ubiór na sesję powinien być spójny dla wszystkich członków rodziny.
  Na pewno uda się znaleźć w szafie coś pasującego do klimatu świątecznego. Jeżeli nie, to dobry pretekst do zakupów 🙂 Do scenerii świątecznych najlepiej pasują kolory: biały, kremowy, bordowy, zielony, czerwony itp. Na wszelki wypadek możecie zabrać ze sobą dodatkowy zestaw do przebrania.
 5. Możecie również pomyśleć o świątecznych dodatkach, czapki mikołaja, opaski dla dzieci itp.
 6. Na scenkach występujecie boso lub w czystym zmiennym obuwiu.
 7. Zwierzęta są bardzo mile widziane u nas w studiu, dajcie nam tylko wcześniej znać, że pojawicie się z czworonożnym przyjacielem.
 8. Zadbajcie o starannie wyczesane i wymodelowane włosy oraz dobry makijaż.  Od niedawna współpracujemy z Eweliną która w naszym studiu może wykonać dla Was makeup oraz stylizację włosów. 🙂
 9. Zachęcamy do odpowiedniego nastrojenia się do sesji. Zaplanujcie i przygotujcie wyjazd wcześniej. Pośpiech przed sesją negatywnie wpływa na Wasz i dziecka nastrój. Dziecko pojedzone i wyspane lepiej odnajduje się na sesji w nowym miejscu. Warto zabrać ze sobą jakąś tajną broń w razie wyższej konieczności typu ulubiony miś czy lala. 🙂
 10. Sprawdźcie dokładnie czy buzie, nosy i paznokcie dzieci są czyste.
 11. Warto przygotować i przećwiczyć wcześniej jakąś zabawę/wygłupy z maluchami. Będzie łatwiej malucha rozśmieszyć i zwrócić jego uwagę.
 12. Zdjęcia użyte na stronie pokazują zeszłoroczne aranżacje świąteczne. Tegoroczne jeszcze się tworzą.
 13. Do zobaczenia! 🙂

-> Rezerwacja terminu – Sesja Świąteczna Jasło <-

(Klikając w nagłówek powyżej możecie dla siebie zarezerwować termin sesji świątecznej.)

sesja Swiateczna jaslosesja Swiateczna jaslosesja Swiateczna jaslo

Voucher na sesję świąteczną w prezencie.

Szukasz pomysłu na prezent dla swoich najbliższych? Nie ma lepszego prezentu niż zachowane wspomnienia. Na wszystkie sesje, które realizujemy w Szpyrki Studio Fotografii Jasło możecie wykupić bon prezentowy (Voucher).  Każde zaproszenie które wykonujemy jest indywidualnie personalizowane i elegancko zapakowane.

-> Rezerwacja Sesji <-

(Klikając w nagłówek powyżej możecie dla siebie zarezerwować termin sesji świątecznej.)

sesja Swiateczna jaslo sesja Swiateczna jaslosesja Swiateczna jaslo

Szpyrki Studio

ul. Staszica 5 (I piętro)

38-200 Jasło

szpyrki.studio@gmail.com

Tel: +48 880 384 962, +48 788 818 197


Sesja Świąteczna z 2021 roku

W grudniu w roku 2021 tak wyglądało nasze studio, poniżej przedstawiamy część zdjęć, które wtedy wykonaliśmy wykonaliśmy. Choinka z bombek unosząca się nad ziemią przygotowanych w manufakturze naszych rodziców, mnóstwo światełek, zapach żywych choinek i spory wieniec, który przygotowała dla nas Weronika z Miód Malina. Największą atrakcją dla Waszych dzieciaków był oczywiście sztuczny śnieg w którym można się było zakopać 🙂

sesja Swiateczna jaslosesja Swiateczna jaslosesja Swiateczna jaslosesja Swiateczna jaslosesja Swiateczna jaslosesja Swiateczna jaslosesja Swiateczna jaslosesja Swiateczna jaslosesja Swiateczna jaslosesja Swiateczna jaslo

Sesja Świąteczna z 2020 roku

Poniżej efekty sesji świątecznych z roku 2020. Wówczas w naszym studiu pachniało ciasteczkami a komoda naszej babci przypominała Wam często święta u Waszych babć i dziadków.