Sesja świąteczna w Jaśle – Szpyrki Studio Fotograficzne

Spis treści:

 1. Rezerwacja terminu – Sesja Świąteczna Jasło (kliknij w nagłówek)

 2. Voucher na sesję świąteczną w prezencie.

 3. Jak przygotować się do sesji świątecznej?

Kochamy świąteczny klimat, co roku z utęsknieniem czekamy na ten czas, rodzinnych spotkań, słodkiego leniuchowania, pysznego jedzonka i prezentów.

W okolicy listopada nasze studio zmienia się nie do poznania. Rozświetla je setki lampek choinkowych, w powietrzy czuć zapach pierników, choinki a w tle słychać świąteczne piosenki. W tym roku również przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. W Szpyrki Studio Fotografii Jasło zawsze stawiamy na minimalizm, naturalność i naturalne jasne kolory. Na sesji świątecznej będzie podobnie.

Mamy przyjemność zaprosić Was do naszego studia abyście już dziś mogli poczuć magiczny klimat świąt. Gwarantujemy Wam sporą dawkę pozytywnych emocji i radości, która wypełnia nasze studio dzięki Wam. 🙂

-> Rezerwacja terminu – Sesja Świąteczna Jasło <-

(Klikając w nagłówek powyżej możecie dla siebie zarezerwować termin sesji świątecznej.)

Voucher na sesję świąteczną w prezencie.

Szukasz pomysłu na prezent dla swoich najbliższych? Nie ma lepszego prezentu niż zachowane wspomnienia. Na wszystkie sesje, które realizujemy w Szpyrki Studio Fotografii Jasło możecie wykupić bon prezentowy (Voucher).  Każde zaproszenie które wykonujemy jest indywidualnie personalizowane i elegancko zapakowane.

Jak przygotować się do sesji świątecznej?

 1. Zachęcamy do odpowiedniego nastrojenia się do sesji. Zaplanujcie i przygotujcie wyjazd wcześniej. Pośpiech przed sesją negatywnie wpływa na Wasz i dziecka nastrój. Dziecko pojedzone i wyspane lepiej odnajduje się na sesji w nowym miejscu. Warto zabrać ze sobą jakąś tajną broń w razie wyższej konieczności typu ulubiony miś czy lala. 🙂
 2. Przyjdźcie do studia 10 minut przed sesją. Bądźcie już przygotowani do robienia zdjęć (w strojach). Grafik w tych dniach będzie u nas napięty dlatego spóźnienie niestety skraca czas sesji. Warto doliczyć też kilka minut na poszukiwanie miejsca parkingowego. W godzinach szczytu nie zawsze jest to łatwo.
 3. Zapraszamy na sesję osoby zdrowe. Jeżeli masz objawy choroby, skontaktuj się z nami wcześniej, znajdziemy inny termin.
 4. O stroje musicie zadbać sami, ze względu na obecną sytuację nie udostępniamy garderoby. Na pewno uda się znaleźć w szafie coś pasującego do klimatu świątecznego. Jeżeli nie, to dobry pretekst do zakupów 🙂 Do scenerii świątecznych najlepiej pasują kolory: biały, kremowy, bordowy, zielony, czerwony itp. Na wszelki wypadek możecie zabrać ze sobą dodatkowy zestaw do przebrania.
 5. Pomyślcie też o świątecznych dodatkach, czapki mikołaja, opaski dla dzieci itp.
 6. Na scenkach występujecie boso lub w czystym zmiennym obuwiu.
 7. Zadbajcie o starannie wyczesane i wymodelowane włosy oraz dobry makijaż.  Od niedawna współpracujemy z Eweliną która w naszym studiu może wykonać dla Was makeup oraz stylizację włosów. 🙂
 8. Zachęcamy do odpowiedniego nastrojenia się do sesji. Zaplanujcie i przygotujcie wyjazd wcześniej. Pośpiech przed sesją negatywnie wpływa na Wasz i dziecka nastrój. Dziecko pojedzone i wyspane lepiej odnajduje się na sesji w nowym miejscu. Warto zabrać ze sobą jakąś tajną broń w razie wyższej konieczności typu ulubiony miś czy lala. 🙂
 9. Sprawdźcie dokładnie czy buzie, nosy i paznokcie dzieci są czyste.
 10. Warto przygotować i przećwiczyć wcześniej jakąś zabawę/wygłupy z maluchami. Będzie łatwiej malucha rozśmieszyć i zwrócić jego uwagę.
 11. Nie zapomnijcie o maseczkach, które oczywiście zdejmiecie podczas wykonywania zdjęć.
 12. Do zobaczenia! 🙂

 

-> Rezerwacja Sesji <-

(Klikając w nagłówek powyżej możecie dla siebie zarezerwować termin sesji świątecznej.)