Studniówka 2023 – I LO Jasło – Jodłowy Dwór (Zdjęcia + Film)

Cześć 🙂

Bardzo Wam dziękujemy za to, że mogliśmy wspólnie z Wami przeżyć ten dzień. Dziękujemy za miłe przyjęcie, za wszystkie rozmowy, uśmiechy i przede wszystkim za świetną zabawę!

Przed Wami Galeria zdjęć, film oraz teledysk ze studniówki I LO w Jaśle z dnia 4 lutego 2023 roku. Poniżej znajduje się część zdjęć, ułożonych w blogową historię. Stąd nie pobierajcie zdjęć, są one dość mocno skompresowane aby blog się szybciej ładował.
Wszystkie zdjęcia znajdują się w osobnej galerii, można z niej pobrać miniatury (służą do przeglądania oraz publikowania w social mediach), jak i zdjęcia w pełnej rozdzielczości (służą do wywołania, drukowania czy przygotowania sobie pamiątkowego albumu).
Będzie nam bardzo miło, gdy oznaczycie nasze konto przy publikowania zdjęć w social mediach. @szpyrkifotografia lub @szpyrkistudio

hasło do galerii: 040223

—> Link do Galerii ze wszystkimi zdjęciami <—

W razie problemów z obsługą galerii lub pobieraniem przygotowaliśmy instrukcję nawigacji oraz pobierania zdjęć i filmów za pomocą telefonu i komputera. Przejdź do instrukcji.

Trzymamy kciuki za Wasze matury!

Teledysk – Studniówka I LO Jasło 2023

 

Pobierz teledysk.

Cały Film – Studniówka I LO Jasło 2023

 

Pobierz cały film.

Studniówka 2023 I LO w Jaśle – Zdjęcia – Blog:

 

Instrukcja obsługi galerii:

Galeria na telefonie komórkowym:

Menu:

Aby wejść w menu należy przycisnąć trzy poziome linie znajdujące się z lewej strony pod zdjęciem głównym. Po naciśnięci wyświetli się menu z poszczególnymi częściami studniówki.

Pobieranie zdjęć:

Aby pobrać wszystkie zdjęcia, należy przycisnąć strzałkę z poziomą linią znajdującą się po prawej stronie. Później należy wybrać czy chcemy pobrać miniatury czy też zdjęcia w pełnym rozmiarze. (screen po lewej)
Jeżeli chcemy pobrać pojedyncze zdjęcie, po powiększeniu wybranego zdjęcia należy nacisnąć symbol strzałki z poziomą linią. Pojedyncze zdjęcia można pobrać wyłącznie w pełnym rozmiarze.

Na komputerze:

Menu: 

Znajduje się pod zdjęciem głównym.logaleria

Pobieranie zdjęć:

Aby pobrać wszystkie zdjęcia, należy przycisnąć strzałkę z poziomą linią znajdującą się po prawej stronie na wysokości menu. Później należy wybrać czy chcemy pobrać miniatury czy też zdjęcia w pełnym rozmiarze. Jeżeli chcemy pobrać pojedyncze zdjęcie, po powiększeniu wybranego zdjęcia, lub po skierowaniu na wybrane zdjęcie myszką należy nacisnąć symbol strzałki z poziomą linią. Pojedyncze zdjęcia można pobrać wyłącznie w pełnym rozmiarze.

Pobieranie filmów:

Zarówno film jak i teledysk można pobrać w dogodnej dla każdego jakości. Wystarczy kliknąć link pod filmem, otworzy się nowa zakładka. Po kliknięciu przycisku „Download” można wybrać jakość w której zamierzamy pobrać film. Film pobieramy po kliknięciu strzałki przy odpowiedniej jakości.

Studniowka jaslo lo film onlineStudniowka jaslo lo film online