Zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej – Kościół Św. Stanisława w Jaśle – Klasy C i D 21.05.2023

Dzień dobry 🙂

Bardzo dziękujemy za to, że obdarzyli Państwo nas swoim zaufaniem i mogliśmy wspólnie przeżyć ten dzień. Dziękujemy za miłe przyjęcie, za wszystkie rozmowy i uśmiechy, jak również za cierpliwość w oczekiwaniu na gotowy materiał.

Przed Wami galeria zdjęć w Jaśle z dnia 21 maja 2023 roku. Przygotowaliśmy dla Was ponad dwa razy więcej zdjęć niż pierwotnie ustalaliśmy, mamy nadzieję, że będą piękną pamiątką dla Was i Waszych rodzin.

Wszystkie zdjęcia znajdują się w osobnej galerii, można z niej pobrać miniatury (służą do przeglądania oraz publikowania w social mediach), jak i zdjęcia w pełnej rozdzielczości (służą do wywołania, drukowania czy przygotowania sobie pamiątkowego albumu). Zdjęcia są podzielone na kilka grup, (I Komunia Święta, Portrety z rodzinami, Portrety z księdzem, Zdjęcia grupowe) tak aby ułatwić nawigację po galerii.

Zachęcamy do tego aby od razu pobrać sobie zdjęcia i zapisać je w kilku różnych miejscach (np. dysk komputera, dysk przenośny, pendrive) Galeria będzie aktywna przez 6 miesięcy, po tym czasie nie będzie już możliwości pobrania zdjęć.

Będzie nam bardzo miło, gdy oznaczycie nasze konto przy publikowania zdjęć w social mediach. @szpyrkifotografia lub @szpyrkistudio

Odbiór gotowych pakietów

W tym momencie pracujemy nad skompletowaniem pakietów dla Państwa gdy tylko będą gotowe do odebrania, będziemy o tym informować. Zdjęcia będzie można odebrać w naszym studiu przy ul. Staszica 5 w Jaśle na I piętrze.

Galeria ze wszystkimi zdjęciami

hasło do galerii: 210523

> Link do Galerii ze wszystkimi zdjęciami <

W razie problemów z obsługą galerii lub pobieraniem przygotowaliśmy instrukcję nawigacji oraz pobierania zdjęć i filmów za pomocą telefonu i komputera. Przejdź do instrukcji. Galeria ze wszystkimi zdjęciami będzie aktywna przez 6 miesięcy.

Dziękujemy!

Pierwsza Komunia Święta – Kościół Św. Stanisława w Jaśle – Zdjęcia – Blog:

 

Instrukcja obsługi galerii:

Galeria na telefonie komórkowym:

Menu:

Aby wejść w menu należy kliknąć trzy poziome linie znajdujące się z lewej strony pod zdjęciem głównym. Po naciśnięciu wyświetli się menu z poszczególnymi galeriami.

Pobieranie zdjęć:

Aby pobrać wszystkie zdjęcia, należy kliknąć strzałkę z poziomą linią znajdującą się po prawej stronie. Później należy wybrać czy chcemy pobrać miniatury czy też zdjęcia w pełnym rozmiarze.
Jeżeli chcemy pobrać pojedyncze zdjęcie, po powiększeniu wybranego zdjęcia należy kliknąć symbol strzałki z poziomą linią. Pojedyncze zdjęcia można pobrać wyłącznie w pełnym rozmiarze.

Na komputerze:

Menu: 

Znajduje się pod zdjęciem głównym.

Pobieranie zdjęć:

Aby pobrać wszystkie zdjęcia, należy kliknąć strzałkę z poziomą linią znajdującą się po prawej stronie na wysokości menu. Następnie należy wybrać czy chcemy pobrać miniatury czy też zdjęcia w pełnym rozmiarze. Jeżeli chcemy pobrać pojedyncze zdjęcie, po powiększeniu wybranego zdjęcia, lub po skierowaniu na wybrane zdjęcie myszką należy nacisnąć symbol strzałki z poziomą linią. Pojedyncze zdjęcia można pobrać wyłącznie w pełnym rozmiarze.

Pobieranie filmu:

Film można pobrać w dogodnej dla każdego jakości. Wystarczy kliknąć link pod filmem, otworzy się nowa zakładka. Po kliknięciu przycisku „Download” można wybrać jakość w której zamierzamy pobrać film. Film pobieramy po kliknięciu strzałki przy odpowiedniej jakości.

pobieraniepobieranie