Zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej – Kościół Św. Stanisława w Jaśle – 19.05.2024

Dzień dobry 🙂

Bardzo dziękujemy za to, że obdarzyli Państwo nas swoim zaufaniem i mogliśmy wspólnie przeżyć ten dzień. Dziękujemy za miłe przyjęcie, za wszystkie rozmowy i uśmiechy, jak również za cierpliwość w oczekiwaniu na gotowy materiał.

Przed Wami galeria zdjęć z dnia 19 maja 2024 roku. Przygotowaliśmy dla Was ponad dwa razy więcej zdjęć niż pierwotnie ustalaliśmy, mamy nadzieję, że będą piękną pamiątką dla Was i Waszych rodzin.

Wszystkie zdjęcia znajdują się w osobnej galerii, można z niej pobrać miniatury (służą do przeglądania oraz publikowania w social mediach), jak i zdjęcia w pełnej rozdzielczości (służą do wywołania, drukowania czy przygotowania sobie pamiątkowego albumu). Zdjęcia są podzielone na trzy grupy, (I Komunia Święta, Zdjęcia z księdzem i zdjęcia grupowe, Zdjęcia z rodzinami) tak aby ułatwić nawigację po galerii.

Zachęcamy do tego aby od razu pobrać sobie zdjęcia i zapisać je w kilku różnych miejscach (np. dysk komputera, dysk przenośny, pendrive) Galeria będzie aktywna przez 12 miesięcy, po tym czasie nie będzie już możliwości pobrania zdjęć.

Link do Instrukcji obsługi galerii

Hasło: 190524

> Link do Galerii ze wszystkimi zdjęciami <

W razie problemów z obsługą galerii lub pobieraniem przygotowaliśmy instrukcję nawigacji oraz pobierania zdjęć i filmów za pomocą telefonu i komputera. Przejdź do instrukcji. Galeria ze wszystkimi zdjęciami będzie aktywna przez 12 miesięcy.

Dziękujemy!