Sesja narzeczeńska w domu

Sesja narzeczeńska w domu to ciekawe rozwiązanie na które decyduję sie coraz więcej naszych par. Dla nas to zawsze świetne doświadczenie. Za każdym razem odbieramy to jako przygodę, bo możemy patrzeć na ludzi, którzy wkrótce staną przed ołtarzem i opowiadać fotografiami ich historię wprost z najbardziej naturalnego środowiska. Tak było i tym razem. Ula i Michał zaprosili nas do siebie nie tylko na sesję narzeczeńską w domu, ale i obiad. Ogromne wrażenie już od wejścia zrobiło na nas ich mieszkanie. Mnóstwo cudownych dekoracji, plakatów, odsłoniętych żarówek, drobiazgów, które nadawały temu miejscu charakter, a jednocześnie nie przytłaczały go – wszystko w designerskiej konwencji, łączącej nowoczesność ze stylem retro.

SESJA NARZECZEŃSKA W DOMU.

Już samo takie mieszkanie to doskonała inspiracja. Udało im się uniknąć oschłego, chłodnego wyrazu, ale i przeładowania bibelotami. To wielki sukces. Od teraz na pewno będziemy częściej proponować sesje fotograficzne w domu, bo w ten sposób lepiej można poznać parę i ją głęboko zrozumieć. Ich pomysł był inny niż większość – to miała być naprawdę nietypowa sesja narzeczeńska, dzięki której sfotografujemy tę parę w miejscu najlepiej oddającym jej osobowość i wspólne doświadczenia. Ulę i Michała obserwowaliśmy w kuchni, starając się nadmiernie nie wkraczać w ich prywatną przestrzeń i nie rozpraszać ich. A potem staraliśmy się – reporterskim okiem – uchwycić ich czułość i bliskość. Bez patosu, bez sztuczności.
Spontanicznie, z wyraźnym zauroczeniem i czasem nawet nutą delikatnej, pozytywnej nieśmiałości.

JAK SIĘ UBRAĆ NA SESJĘ NARZECZEŃSKĄ?

Jeśli ktoś się zastanawia, jak się ubrać na sesję narzeczeńską, to odpowiedź brzmi: zupełnie zwyczajnie. Przynajmniej tak sugerują Ula i Michał. Oboje w dresach i T-shirtach wyglądali naprawdę swobodnie i tak też się czuli, co widać na zdjęciach. Zwłaszcza przypadło nam do gustu to, na którym widać to wspaniałe mieszkanie, sesję narzeczeńską, Kraków i czułość w jednym kadrze. Parom często zależy na wyszukanych strojach, także rekwizyty mają dla nich ogromne znaczenie. Nie zawsze jest to jednak konieczne. Jak widać na naszych fotografiach, tak naprawdę niewiele trzeba. W tym wypadku liczy się naturalność. A uroku całej sesji dodaje to, że Ula i Michał sami stworzyli dekoracje w swoim gniazdku. Część dodatków została zrobiona przez nich, inne odrestaurowane. My też lubimy majsterkowanie, bo rozbudza ono kreatywność i pomaga stworzyć naprawdę oryginalne dodatki do mieszkania, dlatego naprawdę nas to urzekło. Poza tym świetnie to świadczy o ich zdolności do współpracy, planowania, kompromisów czy nawet zbliżonym guście.

Czy będą fajnym małżeństwem? Dwoje uśmiechniętych, energicznych ludzi z mnóstwem pomysłów, to zdecydowanie doskonały materiał na męża i żonę.

zaproszenia na ślub sesja narzeczeńska półka na sznurkach gotowanie obiadu na sesję narzeczeńską makaron z tuńczykiem i pomidorami sesja narzeczeńska w domu wyposarzenie mieszkania ikea sesja zaręczynowa w domu sesja zaręczynowa w domu sesja narzeczeńska w domużółta poduszka detale mieszkania zdjęcia w mieszkaniu sesja narzeczeńska w mieszkaniu żółta paleta stół sesja zaręczynowa w mieszkaniu kraków sesja zaręczynowa w mieszkaniu kraków sesja randkowa w mieszkaniu krakówżarówki edisona sesja randkowa w mieszkaniu sesja randkowa w domu sesja randkowa w domu sesja narzeczeńska w stylowym wnętrzu sesja narzeczeńska w domu w stylowym wnętrzuzioła w domusesja w kuchnisesja w kuchni sesja portretowa w domu portret sesja narzeczeńska U&M-170 detale sesja narzeczeńska w co się ubrać na sesję narzeczeńską portret sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska w fajnym wnętrzuzegar ikea w co się ubrać na sesję narzeczeńskąwczoraj pół litra gorzały brudne talerze po obiedzie

Zapraszamy na urzekające sesje narzeczeńskie w Krakowie i nie tylko. Na naszych fotografiach oddajemy unikalny charakter miejsca, chwili i nastroju…