Sesja rodzinna w Londynie

Kiedy na świecie pojawiają się dzieci, aparaty fotograficzne rodziców zapełniają się setkami, a nawet tysiącami zdjęć ukochanej pociechy w przeróżnych momentach jego życia. Złapane przez rodziców chwile uwiecznione na papierze to doskonała pamiątka, lecz jest w tym wszystkim jeden mankament. Kiedy fotografem jest mama lub tata, któregoś z tych dwojga na fotografii zawsze brakuje! Jako rozwiązanie tego problemu, my proponujemy sentymentalną pamiątkę, jaką jest sesja rodzinna!

Sesja rodzinna w Londynie.

Z tego właśnie powodu bohaterowie naszego dzisiejszego wpisu zdecydowali się na taką sesję rodzinną, którą mieliśmy zaszczyt dla Nich wykonać. Kasia i Roger na co dzień mieszkają w Londynie, dlatego przy okazji naszego pobytu w stolicy Wielkiej Brytanii (wykonywaliśmy tam plener ślubny w Anglii-Asia i Sam) udaliśmy się na spotkanie z tą uroczą rodziną. Tego dnia pogoda była fatalna, niebo nad Londynem zachmurzone, w dodatku obdarowało nas strugami deszczu. Trochę zrezygnowani, lecz ciągle z uśmiechami na twarzy, wraz z Kasią, Rogerem i Ich synkiem Olivierem zaplanowaliśmy popołudniową wycieczkę do pobliskiego parku. I wtedy właśnie niespodziewanie pojawiło się okno pogodowe! Chmury rozstąpiły się, a my mieliśmy szansę ujrzeć piękny zachód słońca. Stał się świetnym źródłem światła do naszej sesji rodzinnej.

Kiedy rodzice Oliviera brali ślub, nie zdecydowali się na wykonanie pamiątki, jaką jest plener ślubny. Dlatego tym bardziej zależało Im na tym, aby fotograf uchwycił ich relacje i panujące w rodzinie uczucia. Te niewymuszone, prawdziwe. Dlatego staliśmy delikatnie z boku i okiem reportażysty rejestrowaliśmy Ich wspólne chwile w pamięci naszego aparatu. Efekty tego spotkania prezentujemy poniżej.  Mamy przy tym nadzieję, że wykonane przez nas zdjęcia to rodzinna pamiątka, do której Kasia, Roger i Olivier będą z przyjemnością sięgać przez długie, długie lata.sesja rodzinna plenersesja rodzinna z dziećmi sesja rodzinna pomysły sesja rodzinna sesja rodzinna szpyrkisesja rodzinna z dzieckiem sesja rodzinna pomysły sesja rodzinna w Londynie sesja rodzinna w plenerze

Jak widać na tych zdjęciach Oliwierowi nie przeszkadzały nasze aparaty a uśmiech nie schodził mu z ust.sesja rodzinna pomysłysesja rodzinna pomysłyzdjęcia rodzinne sesja rodzinna w Londyniezdjęcie ojciec z synem zdjęcia portretowe mama zdjęcia portretowe mama z tatąsesja rodzinna w Londynie zdjęcia rodzinny spaceruśmiech dziecka fotografiasesja rodzinna w Londyniesesja rodzinna w co się ubraćsesja rodzinna na zielonosesja rodzinna na wesoło sesja rodzinna jak się ubrać zdjęcia rodzinnesesja małżeńskakaczki sesja rodzinnaJeżeli spodobała Wam się Sesja rodzinna w Londynie, będzie nam bardzo miło przeczytać jakiś komentarz poniżej. Zapraszamy również do obejrzenia sesji rodzinnej, wykonanej w Magurskim Parku Narodowym. Sesja okazała się świetnym pomysłem na prezent na 30 rocznicę ślubu. Piękny jubileusz prawda ? ?