Wesele w Restauracji „W Starym Ogrodzie” – Wesele Jodłowa

Wesele w Restauracji w Starym Ogrodzie w Jodłowej

Planujecie wesele w restauracji w Starym Ogrodzie w Jodłowej? To miejsce zdecydowanie wyróżnia się wystrojem w porównaniu do innych miejsc na mapie Podkarpacia i jego okolic. Z utalentowaną dekoratorką możecie zdziałać tam cuda! Piękne białe krzesła, sztukateria na ścianach, drewniany, ogromny parkiet i duże oranżeryjne okna to tylko kilka zalet tego miejsca. Co więcej z parkietu jest wyjście na niewielki ogród, gdzie Wasi goście mogą odpocząć od szalonej zabawy, pospacerować, czy napić się kawki. Możecie też wykonać tam pamiątkowe zdjęcia grupowe z Waszymi najbliższymi. Dlatego tak zrobiliśmy na przyjęciu Ani i Pawła, zobaczcie jakie tam jest światło! I jak cały ogród jest udekorowany różami. Oprócz tego odnajdziecie tam wybitną kuchnię i profesjonalną obsługę.

Wesele we czwartek

Ania i Paweł postanowili na tę wyjątkową okazję wybrać lipiec i czwartkowe popołudnie. Pierwotnie Ich ślub miał odbyć się w kwietniu, ale komu pandemia nie pokrzyżowała planów? W 2021 roku kalendarze wszystkich miejsc weselnych pękały w szwach, więc przyjęcia odbywały się w praktycznie każdy dzień tygodnia. Jeszcze kilka lat temu narzeczeni mieli wątpliwości, czy ślub w piątek lub ślub w niedziele to dobry pomysł, a w obecnych czasach już nikogo to nie dziwi. Bo jakie znaczenie ma dzień tygodnia dla miłości?

Fotografia ślubna – Wesele w Restauracji w Starym Ogrodzie w Jodłowej

Ich przyjęcie odbyło się w Restauracji w Starym Ogrodzie w Jodłowej. Cieszymy się, że mieliśmy okazję wykonać fotografie ślubne w Starym Ogrodzie. 

Planując dekoracje ślubne jako motyw przewodni wybrali motyw gwiazd. W związku z tym za stołem prezydialnym, przy którym siedzieli widniał napis „Zapisani sobie w gwiazdach”, a stoliki nazwali różnym konstelacjami gwiazd. Wyjątkowy pomysł! Z gwiezdnym motywem przygotowali także śpiewniki weselne, księgę gości, winietki oraz zawieszki na alkohol. Wszystko fajnie ze sobą współgrało. Dopełnieniem tego motywu był niebieski garnitur Pawła oraz kwiaty Ani. Już na pierwszy rzut oka widać, że Ania i Paweł spędzili dłuuuugie godziny nad planowaniem i wymyślaniem tych wszystkich szczegółów i detali. Ania kocha haftować, więc oczywistym było, że i na swój własny ślub przygotuje coś specjalnego. Zdecydowała się na, również z motywem gwiazd, tamborek na obrączki! Doskonałe dopełnienie!

Przygotowania do ślubu w hotelu

Przygotowania Pawła odbyły się w hotelowym pokoju Restauracji W starym ogrodzie. Ubierać się, zapinać spinki etc. Pomagał świadek Pawła. Pomógł nie tylko ubierać się, ale też znakomicie rozładowywał atmosferę.

Ania do swojego ślubu przygotowywała się w swoim domu. Zaprosiła na nie swoją bratową i urządziły sobie małą imprezkę. Wskoczyły w jedwabne szlafroczki, otworzyły szampana i cieszyły się (choć przez moment) tą niezapomnianą chwilą! Ważne jest dla nas aby przed każdym ślubem spotykamy się ze wszystkimi naszymi parami i przekazujemy im mnóstwo cennych wskazówek. Jedną z nich jest właśnie to, aby przed ślubem cały harmonogram zaplanować sobie w ten sposób, by czas przygotowań był już celebracją tego dnia, tej chwili. Fajnie jest zaprosić sobie przyjaciółki/przyjaciół, którzy nie tylko pomogą Wam się ubrać, ale przede wszystkim rozładują napiętą atmosferę.

Na tym etapie ważne są dla nas nie tylko zdjęcia detali takich jak suknia, garnitur, buty, czy biżuteria. Bardzo mocno skupiamy się także na cennych portretach z mamą, siostrą, czy przyjaciółką. 

Slideshow – Wesele w Restauracji w Starym Ogrodzie w Jodłowej

First look, zdjęcia z first looka

Przyszły Pan Młody nie widział jaką suknię ślubną wybrałaś? To idealny powód, aby zaaranżować Waszego first looka. To może być w ogrodzie przy domu, może być w lesie obok, a może być dopiero przed ołtarzem. Warto zadbać sobie o taką chwilę dla siebie, aby ten ważny dzień rozpocząć wspólnie od takiej wyjątkowej chwili. Nie pozwólcie aby ta chwila została uwieczniona w ciemnym przedpokoju lub w bramie przed domem. Obiecujemy, że nie pożałujecie tej zmiany, a Wasze wspomnienia będą zupełnie inne.

Zdjęcia z błogosławieństwa

Na ślubie Ani i Pawła poczułam się naprawdę wyróżniona, bo jako jedyna zostałam zaproszona na błogosławieństwo. To dla mnie zaszczyt móc sfotografować tak ważne i pełne emocji chwile. A dzięki tym zdjęciom te chwilę pozostaną z Wami na zawsze. Dziękuję Wam za to zaufanie! 

Ślub w Skołyszynie – Wesele w Restauracji w Starym Ogrodzie w Jodłowej

Ich ślub odbył się w Ani Parafii, w Skołyszynie skąd pochodzi i gdzie się wychowała. Nie obyło się po drodze bez tradycyjnej bramy zorganizowanej przez sąsiadki. Kazanie wygłosił specjalnie dla Nich Ich znajomy, więc atmosfera podczas całej ceremonii była rodzinna, wesoła, ale też pełna wzruszeń. Na specjalną uwagę zasługują bratanice Ani, które podczas ceremonii oglądały swoją ulubioną bajkę Bing. To jedno z moich ulubionych zdjęć 😀 Tradycyjnie po ceremonii nastąpiło wystrzałowe wyjście z kościoła, pełne wirujących confetti, braw i latających pieniążków. Tuż po nim wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie grupowe ze wszystkimi gośćmi. Później ten dzień już naprawdę nabiera tempa. Toast, składanie życzeń, które również kochamy fotografować. Ileż tam jest łez, uśmiechów, wzruszeń i całej gamy innych emocji! Dzięki tym zdjęciom na pewno zapamiętacie te wyjątkowe słowa, które usłyszycie od rodziców, czy najbliższych przyjaciół.

Zdjęcia pierwszego tańca, pierwszy taniec, zdjęcia z pierwszego tańca

Jeśli czujecie się na siłach to fajnie nauczyć się jakiegoś specjalnego układu. Obecnie w sieci znajdziecie takie miejsca jak Pierwszy Taniec, gdzie możecie wykupić sobie lekcje online z podziałami na etapy, aby sprawnie nauczyć się jakiegoś konkretnego układu. Na youtubie też roi się od filmów różnych układów. To może być fajny czas, tylko dla Was, zwłaszcza kiedy przed ślubem macie mnóstwo obowiązków! Jeśli natomiast nie czujecie się na siłach aby uczyć się układu pamiętajcie, że coraz częściej pary młode rezygnują całkowicie z pierwszego tańca. Część taneczna rozpoczyna się wtedy od wspólnego tańca pary młodej wraz z gośćmi. Pamiętajcie, że to Wasza impreza! Nikt nie wymaga od Was tego pierwszego tańca. Jeśli na myśl o pierwszym tańcu ściska Was w brzuchu to znak, żeby sobie odpuścić. Bez pierwszego tańca Wasze wesele będzie równie udane! Obiecujemy

Zdjęcia grupowe, pamiątkowe zdjęcia z rodziną

To bardzo ważna część całego reportażu ślubnego, więc warto poświęcić na nią ok 40-60 minut przyjęcia. Pamiętajcie, że nie każdy lubi zdjęcia, a do zdjęcia grupowego zawsze stanie. To dobry sposób, aby mieć wszystkich gości uwiecznionych na swoich zdjęciach ślubnych. Ania i Paweł zapewnili dla swoich gości mnóstwo atrakcji. Po pierwsze zimne ognie na zewnątrz, także animatorka, która zabawiała młodszą część gości, było malowanie twarzy, wspólne zabawy, bańki mydlane, tworzenie wspólnego pamiątkowego rysunku dla Państwa Młodych i wiele, wiele więcej. Była także foto budka zrobiona z przyczepy kempingowej @krasnoludkizfotobudki ! Była pamiątkowa księga gości, wspólne góralskie zabawy, biesiada ze specjalnie przygotowanymi śpiewnikami i oczywiście oczepiny!

Zapraszamy Was do obejrzenia fotoreportażu z tego dnia, a ja tradycyjnie dziękuję Ani i Pawłowi za zaufanie, którym mnie obdarzyli.