Sesja ciążowa boho – Studio Jasło

Kolejna sesja ciążowa boho w naszym studiu za nami! Tym razem odwiedzili nas Dominika i Łukasz, których mieliśmy poznać już dużo, dużo wcześniej. Fotografowaliśmy dla Nich nie tylko Ich ślub w Krakowie. Po Ich ślubie wybraliśmy się z Nimi w Bieszczady i wspięliśmy się na Połoninę Wetlińską, żeby sfotografować Ich w przepięknym jesiennym zachodzie słońca na Połoninie Wetlińskiej. Tutaj możecie zobaczyć Ich sesję poślubną w Bieszczadach na Połoninie Wetlińskiej. Warto! Dominika w swojej sukni w stylu boho wyglądała olśniewająco!

Tymczasem wróćmy do naszej sesji, dzięki hortensjom mojej mamy wyszła nam subtelna jesienna sesja ciążowa

Dominika i Łukasz przyszli perfekcyjnie przygotowani. Przed sesją ustaliliśmy wszystkie szczegóły, wybraliśmy aranżacje, dobraliśmy do nich stylizacje, dla Łukasza również! Bo nie tylko stylizacje przyszłej mamy są ważne, ale ważne jest również to, aby pasowały idealnie do partnera. Muszą się wzajemnie dopełniać, aby stworzyły całość! Wspólna kolorystyka jest tutaj kluczowa.

Makijaż do sesji Jasło

Włosy i makijaż zostały przygotowane przez Ewelinę. W przypadku włosów, przy takiej długości najlepiej sprawdzają się zwiewne fale, natomiast jeśli chodzi o makijaż, tym razem postawiłyśmy na beże i brązy w macie, plus podkreślenie oczu za pomocą kępków rzęs. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które na co dzień nie korzystają z mocnego makijażu. Pamiętajcie, że aparat odrobinę „zjada” makijaż, więc musi on być nieco mocniejszy, aby uwydatnić Wasze walory i rysy twarzy.

Jestem osobą, która bardzo łatwo łapie vibe swoich modeli. Uwielbiam, kiedy Wasze nastawienie do sesji jest pozytywne. To mnie bardzo mobilizuje do pracy i jest dla mnie inspirujące. Na sesji mam mnóstwo pomysłów, często całkiem nowych. Podczas sesji Dominiki i Łukasza wpadłam na pomysł, aby wykorzystać hortensje, które zerwałam w ogrodzie mamy u wysuszyłam. Długo czekały na wykorzystanie podczas sesji i doczekały się tego wyjątkowego momentu. Myślę, że idealnie podkreśliły delikatną urodę Dominiki. Uwielbiam te ujęcia, mam nadzieję, że i Wam się spodobają. Oprócz ujęć z hortensjami, wykonałyśmy także ujęcia np. w stylu boho przy użyciu mojego ulubionego fotelu boho. W wyszukiwarce często przyszłe mamy wpisują teraz sesja boho, lub właśnie sesja ciążowa boho. Oto nasza odpowiedź. Naturalnie, delikatnie i bardzo kobieco.

Sesja ciążowa boho Jasło

Całą sesję zrealizowałyśmy w ciuchach przygotowanych przez Dominikę. Wydaje mi się, że dzięki temu również wyszło bardzo naturalnie, domowo, bez zbędnego przebierania się.

Zapraszamy na sesję ciążową wszystkie przyszłe mamy z okolic Jasła, Krosna, Gorlic, czy Rzeszowa. Miałam kilka klientek z okolic Nowego Sącza, czy Krakowa, dla zmotoryzowanych te odległości nie stanowią żadnego problemu 🙂 Nasze studio znajduje się w Jaśle przy ulicy Staszica 5 na piętrze 1. Do zobaczenia!

A jeśli chcecie poczytać trochę więcej o wykonywanych przez nas sesji w studiu zapraszamy Cię do pozostałych artykułów na naszym blogu.

Zarezerwowałaś już sesję i chcesz dowiedzieć się jak przygotować się do sesji ciążowej ? Kliknij w link i przygotuj się perfekcyjnie. To jak przygotujesz się do sesji ma ogromny wpływ na końcowy efekt naszej sesji!

Chciałabyś obejrzeć nasze portfolio? Zapraszamy do zaglądnięcia na naszą podstronę Sesja ciążowa Jasło – Fotograf Jasło

A może zastanawiasz się w co ubrać się na sesję ciążową – sesja ciążowa jasło krosno Rzeszów Kliknij w łącze i dowiedz się co znajdziesz w naszej studyjnej garderobie.

Do ogólnego menu, w którym znajdziesz wszystkie informacje zebrane w jednym miejscu na temat sesji ciążowych wykonywanych w naszym studiu trafisz klikając w ten link: Sesja ciążowa w Jaśle – Fotograf Jasło